Білім. Ғылым. Инновация. Қазақ тілі, 10 сынып, сабақ жоспары. 1 сабақ.
Ұзақ мерзімді жоспардың бөлімі: Білім. Ғылым. Инновация | Мектеп: Астана қаласы ФМБ НЗМ | |||||||||||||||
Күні: | Мұғалімнің ТАӘ: Жанаева Г.Ш. | |||||||||||||||
Сынып: 10 | Қатыспағандар саны: Қатысқандар саны : | |||||||||||||||
Сабақтың тақырыбы | Білім. Ғылым. Инновация | |||||||||||||||
Осы сабақ арқылы іске асатын оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 10.3.5.1 оқылым және тыңдалым материалдары бойынша негізгі ақпаратты іріктей отырып, түртіп жазу (конспектілеу). 10.4.3.1 белгілі бір тақырып аясында сөздерді іріктеп, түрлендіріп, талғаммен қолдана білу. | |||||||||||||||
Сабақтың мақсаты | Оқылым материалдары бойынша негізгі ақпаратты іріктей отырып, түртіп жазу (конспектілеу); Белгілі бір тақырып аясында сөздерді іріктеп, түрлендіріп, талғаммен қолдана білу. | |||||||||||||||
Бағалау критерийлері
| Оқылым материалдары бойынша негізгі ақпаратты іріктеп, түртіп жазады; Белгілі бір тақырып аясында сөздерді іріктеп, түрлендіріп, талғаммен қолдана біледі. | |||||||||||||||
Тілдік мақсаттар | Құрмалас сөйлем түрлері, етіс түрлері, төл сөзді төлеу сөзге айналдырып жазу. | |||||||||||||||
Құндылықтар | Ашықтық, өмір бойы оқу, мұғалім мен оқушы ынтымақтастығы, азаматтық жауапкершілік | |||||||||||||||
Осыған дейін меңгерілген білім | - | |||||||||||||||
Сабақтың барысы | ||||||||||||||||
Сабақ кезеңдері | Жоспарланған әрекеттер | Ресурстар | ||||||||||||||
Сабақтың басы
7 минут | *Оқушылар үш топқа бөлінеді. *Мұғалім сабақтың тақырыбы, оқу мақсаты мен бағалау критерийлерін оқушылармен бірге талқылайды. Қызығушылықты ояту кезеңі
Талқылау, шешім, ұсыныс шығару. | |||||||||||||||
Сабақтың ортасы 10 минут 3 минут 17 минут
| Мағынаны тану ОҚЫЛЫМ «INSERT» әдісі арқылы мәтін оқу *Әр топ оқушылары ұсынылған мәтіндерін оқиды, саралайды, бағалайды; * Мәтіндерінің қай салаға қатысты екендігін анықтайды; * Төмендегі кесте бойынша жұмыс істейді.
Кері байланыс беру. Өзара бағалау. ЖАЗЫЛЫМ * Белгілі бір тақырып аясындағы сөздер мен негізгі ақпаратты іріктеп, конспект жазады.
Дескриптор:
Мұғалінің кері байланысы, бағалауы, ұсынысы. | https://alashainasy.kz/bilim_innovacija/jas-robototehnikter-ulken-jaryista-bak-syinaydyi-110929/ | ||||||||||||||
Сабақтың соңы 3 минут | Рефлексия. | Рефлексия парағы | ||||||||||||||
Дифференциация – Сіз оқушыларға көбірек қолдау көрсету үшін не істейсіз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырма беруді көздеп отырсыз? | Бағалау – Оқушылардың ақпаратты қаншалықты меңгергенін қалай тексересіз? | Пәнаралық байланыс Қауіпсіздік ережелері АКТ-мен байланыс Құндылықтармен байланыс (тәрбиелік элемент) | ||||||||||||||
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» Freedom bank-те керемет акция! 1000 ₸ кэшбек сыйлайды
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды