Астана дамудың жаңа кезеңіне қадам басты. Қазақ тілі, 10 сынып, сабақ жоспары.
Ұзақ мерзімді жоспардың бөлімі: Қазіргі қоғам құндылықтары: мәдениет және өркениет. | Мектеп: Орал қаласындағы ФМБ НЗМ | ||||||
Күні: | Мұғалімнің ТАӘ: Жакыпжанова А.С | ||||||
Сынып: 10 | Қатыспағандар саны: Қатысқандар саны : | ||||||
Сабақтың тақырыбы | Астана дамудың жаңа кезеңіне қадам басты | ||||||
Осы сабақ арқылы іске асатын оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 10.2.3.1 көпшілікке арналған интервьюдің құрылымы мен рәсімделуін білу, жанрлық ерекшеліктерін талдау | ||||||
Сабақтың мақсаты | Интервьюдің құрылымы мен рәсімделуін біледі. Жанрлық ерекшелігін талдайды. Интервью құрап жазады. | ||||||
Бағалау критерийлері
|
| ||||||
Тілдік мақсаттар | Пән лексикасы және терминология: Интервью, жанрлық ерекшелік, рәсімделуі. | ||||||
Құндылықтар | Құрмет,ашықтық,өмір бойы оқу. | ||||||
Пәнаралық байланыс | |||||||
Осыған дейін меңгерілген білім | Алдыңғы сыныптарда оқушылардың оқылым дағдылары дамытылды. | ||||||
Сабақтың барысы | |||||||
Сабақ кезеңдері | Жоспарланған әрекеттер | Ресурстар | |||||
Сабақтың басы 3 минут | Мұғалім оқушылармен бірге сабақтың тақырыбын, оқу мақсаттары мен бағалау критерийлерін талқылайды. | ||||||
Сабақтың ортасы 5 минут 10 минут 5 минут 15 минут | Оқылым алдындағы тапсырма. Төмендегі сұрақтарды оқып, интервьюдің кіммен жүргізілгенін болжаммен анықтаңыз.
Болжауға ұсынылатын сұрақтар.
Оқылым тапсырмасы. Мұғалім оқушыларға «Астана Ақшамы» газетінде жарық көрген «Астана дамудың жаңа кезеңіне қадам басты» тақырыбындағы Әсет Исекешевпен болған сұқбат мәтіні ұсынылады. Оқушылар мәтінді жеке оқиды. Төмендегі тапсырмаларды орындайды. Тапсырма.
Дескриптор.
Тапсырма.
Оқылымнан кейінгі тапсырма. Мұғалім оқушыларды жұпқа бөледі. Оқушылар жұпта «Болашақтың Астанасы» тақырыбында Астананың құрметті бір тұрғынымен интервью құрап жазады. Дескриптор.
| Таныстырылым http://www.astana-akshamy.kz/astana-damudyng-zhanga-kezengine-qadam-basty-2/ | |||||
Сабақтың соңы 2 минут | Мұғалім бағалау критерийлеріне қайта орылып, оқушылармен бірге қаншалықты қол жеткізгенін талқылайды. «Аяқталмаған сөйлем» әдісі арқылы кері байланыс береді. | Таныстырылым | |||||
Дифференциация – Сіз оқушыларға көбірек қолдау көрсету үшін не істейсіз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырма беруді көздеп отырсыз? | Бағалау – Оқушылардың ақпаратты қаншалықты меңгергенін қалай тексересіз? | Пәнаралық байланыс Қауіпсіздік ережелері АКТ-мен байланыс Құндылықтармен байланыс (тәрбиелік элемент) | |||||
|
Ойлану Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары жүзеге асырымды болды ма? Бүгін оқушылар нені үйренді? Сыныптағы оқу атмосферасы қандай болды? Дифференциацияны жүзеге асыру қолымнан келді ме? Мен жоспарланғануақытымды ұстандым ба? Мен жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неліктен? |
| |
Жалпы баға Сәтті өткен екі нәрсені атап көрсетіңіз (сабақ беру және оқытуға қатысты)? 1: 2: Қандай екі нәрсе сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (сабақ беру және оқытуға қатысты)? 1: 2: Осы сабақ барысында сынып немесе жеке оқушылар туралы менің келесі сабағыма дайындалу үшін қажет болуы мүмкін қандай ақпарат алдым? |
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?