Мен қалай әртіс болдым? Қазақ тілі, 8 сынып, сабақ жоспары. 6 сабақ.
Қысқа мерзім жоспары
6-сабақ
Бөлім тақырыбы: Театр өнері мен мәдениеті | Мектеп: | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Күні: | Мұғалімнің аты -жөні: | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сынып: 8 | Сабаққа қатысушылар: Қатыспағандар: | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың тақырыбы | Мен қалай әртіс болдым? | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Оқу мақсаттары | Ж8.3.5.1 - оқылым және тыңдалым материалдары бойынша мәтіннің баяндау желісін сақтап, әр бөлігінен алынған ақпараттардан жинақы мәтін (аннотация, тезис) жазу | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ мақсаттары | Оқушылар:
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Бағалау критерийі | Сұхбаттаушыға арнайы сұрақтар қою және қойылған сұрақтарға дәйекті жауап беру | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Тілдік мақсат | Пәннің лексикасы мен терминологиясы: студия, ұқсап-бағуға тырысу, гастрольдік сапар, пьеса, эпизод, киелі сахна т.б. Диалог пен жазба жұмыстарындағы тілдік қолданыс: Танымал өнер жұлдыздарының айтуы бойынша..., тарихқа көз жүгіртсек..., дегенмен..., менің ойымша..., біріншіден..., қорыта айтқанда.... Жұптық тапсырмада әртіс болу жолдары туралы әңгімелеседі. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Құндылықтарды дарыту
| Бұл сабақ оқушыларды өнерге баулуға бағытталады | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Пәнаралық байланыс | Сөз өнері, әдебиет, | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Бастапқы білім | Оқушыларда жинақы мәтін (аннотация, тезис) жазу дағдылары қалыптасқан | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың барысы | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Жоспарланған сабақ кезеңдері | Жоспар бойынша орындалуы тиіс іс-әрекеттер | Қорлар | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың басы | Қызығушылықты ояту: «Саяхаттаушы ақпараттар» әдісі. Сыныптың әр бұрышына мұғалім сөйлем немесе сөздерді (әртіс болу жолдарына қатысты) ақ параққа жазып іліп қояды. Оқушылардың қолдарына сол сөз немесе сөйлемдердің жауабын немесе сұрағын карточкаға жазып береді. Оқушылар сыныпты айналып жүріп, өзінің қолындағы тапсырмаға қатысты парақты табады. Барлығы тауып болған соң бірлесе жүріп әр парақтың жанына барады. Өз парағының жанына келгенде, сол оқушы өзіне қатысты оқу материалын түсіндіреді. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ ортасы |
| https://kz.otyrar.kz/2015/03/k%D2%AFl%D3%99sh%D2%9Ba-eliktep-%D3%99rtis-boldym/ http://alie-parusa.ucoz.ru/MO/MO_rus/gia-sistema-raboti-s-c1.pdf | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың соңы |
| «3-2-1» жазылған парақшалар, стикер |
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?