Қазақ тілі_3 сынып_5-бөлім Өнер_Тақырыбы_ Көрініс сценарий оқу ҚМЖ


Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:

5-бөлім: Өнер

Мектеп:

Күні:

Мұғалімнің аты-жөні:

Сынып:

Қатысқандар:

Қатыспағандар саны:

Сабақ тақырыбы

Көрініс сценарий оқу

Осысабақтақолжеткізілетіноқумақсаттары (оқубағдарламасынасілтеме)

33.1.1.1 тыңдаған материал бойынша тірек сөздерді белгілеу, ашық және жабық сұрақтарға жауап беру

 Сабақ

 мақсаттары

Мәтіннен тірек сөдерді белгілеуге, қойылған срақтарға жауап беруге дағдыландыру.

Бағалау критерийлері

Тірек сөздерді белгілейді;

Ашық сұрақтар құрастырады;

Жабық сұрақтар құрастырады;

Қойылған сұрақтарға жауап береді.

 Сөздік қор

Ашық, жабық,тірек сөздер, өнер, сала,

Құндылықтардыдарыту

Жауапкершілік, еңбекқорлық.

Пәнаралық байланыстар

Математика, дүниетану

Алдыңғы меңгерілген білім

Кітап жайлы әңгімелеу.

Сабақ барысы

Сабақтың

жоспарланған

кезеңдері

Сабақта жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар

Сабақтың

басы

5 мин

І. Ұйымдастыру кезеңі

Ойын: «Түсін мені»

Мақсаты: Оқушының бойында байқампаздық, тапқырлық қабілеттерін дмыту.

Шарты:

Ортаға оқушы шығып, кез келген ертегі кейіпкердің сөзін немесе қимылын келтіреді. Басқа оқушылар ол қай ертігінің кейіпкері екенін атайды.

Сабақтың басы

5 минут

10 мин

ІІ. Қызығушылықты ояту.

(Т) Оқушыларға сурет көрсетіледі. Оқушылар нені көріп тұрғандарын айтады.

Мақсаты: оқушылардың сөйлеу қабілеттерін, ойлау қабілеттерін дамыту.

Көмекші сұрақтар:

-Бұл балалар қайда отыр?

-Неліктен?

-Олар нені тамашалап отыр?

-Қойылымда рөлдерді кімдер ойнайды?

(Т) Әр топқа мәтін таратылады.Оқушылар мәтінді оқиды

Мәтін «Көктем сәні»

Мақсаты: Оқушылар ертегіні оқып, көрініс ұғымымен танысады.

Топтық жұмыс:

1 топ: Тірек сөздерді белгілейді

2 топ: Басты рөлдерді анықтайды

3 топ: Арыстан сөзімен бес жол өлең шығару.

4 топ: Мәтін қандай мақсатпен берілгені туралы талқылайды.

Әр топ өз жұмыстарын қорғайды.

Ашық сұрақтар: Қайда? Қашан? Неге? Неліктен?

Қанша?

Жабық сұрақтар: «Ия» немесе «Жоқ» жауаптары берілетіндей қойылады.

Әр топ ашық сұрақтарды қолдана отырып, сұрақтар құрастырады.

Құрастырған сұрақарын дәптерелеріне жазып, жауабын табады да жазады.

Қосымша №1

Қосымша №2

Сабақтың соңы

Рефлексия

Мен сабақта ________________________білдім.

Сабақта ___________________________ үйрендім.

Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларғақандайтапсырмаларқоюдыжоспарлапотырсыз?

Бағалау – оқушылардың материалды

меңгеру

деңгейін

тексеру

жоспарыңыз?

Денсаулық

және

қауіпсіздік

техникасының

сақталуы

  • Мәтін бойынша тапсырмаларды дифференциациялау.
  • Мәтін бойынша тапсырмаларды орындауын бағалау.

Сандық техникаларды қолдануда қауіпсіздік шараларын еске түсіру және сақтау

Сабақ бойынша рефлексия

Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме?

Жеткізбесе, неліктен?

Сабақта дифференциация дұрыс жүргізілді ме?

Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма?

Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен?



Толық нұсқасын 30 секундтан кейін жүктей аласыз!!!


Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter

Қарап көріңіз 👇



Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру

Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?
Пікір жазу