Қазақ тілі_3 сынып_3 бөлім Уақыт_Тақырыбы Әдеби емес кітаптарды теледидар бағдарламаларымен, вебсайттармен және әңгімелермен салыстыру_ҚМЖ
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 3-бөлім: Уақыт | Мектеп: | ||||||
Күні: | Мұғалімнің аты-жөні: | ||||||
Сынып: 3 | Қатысқандар: Қатыспағандар саны: | ||||||
Сабақ тақырыбы | Әдеби емес кітаптарды теледидар бағдарламаларымен, вебсайттармен және әңгімелермен салыстыру | ||||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 3.1.4.1 тірек сөздер мен жоспарды пайдалана отырып, берілген тақырып бойынша өз көзқарасын білдіріп мәтін құрап айту | ||||||
Сабақ мақсаттары | Оқушылар өз көзқарасын білдіріп мәтін құрап айтады. | ||||||
Бағалау критерийлері | Әңгімені теледидар бағдарламасымен салыстырады; Тірек сөздер арқылы мәтін құрайды. | ||||||
Сөздік қор | Жазу, көне, тайпа, суна | ||||||
Құндылықтарды дарыту | қазақстандық патриотизм және азаматтық жауапкершілік | ||||||
Пәнаралық байланыстар | Дүниетану, матем | ||||||
Алдыңғы меңгерілген білім | Таныс әңгімені баяндау | ||||||
Сабақ барысы | |||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақта жоспарланған іс-әрекет | Ресур стар | |||||
Сабақтың басы 0-6 мин | І. Ұйымдастыру кезеңі Оқушылардың зейінің сабаққа аудару. ІІ.Қызығушылық-мотивациялық кезеңі Ойын:«Сыртқы, ішкі шеңбер» Балалар шеңберге тұрып, сыртқы шеңбер ішкі шеңберге Отырар бойынша сұрақтар қояды, ішкі шеңбер жауап береді. Кейін ауысады. | ||||||
Сабақ ортасы 7-15 минут 16-20 минут 21-25 минут 26-30 минут 31-33 минут 34-36 минут | ІІІ. Іс-әрекеттің негізгі түрі: Проблемалық сұрақ: -Балалар, көне ел туралы осы күнге дейін ақпараттарды қайдан алуға болады? -Біз бүгін тағы бір көне қала туралы айтамыз. Ол қандай қала екенін білу үшін, сөзжұмбақ шешуіміз керек. Сөзжұмбақ шешу. 300:10= С 4*90=Р3200:800=А 5*20=К 34*100= Т268*10= Ү 560:80=Т 720:9=І15000:5000=Н Жауаптары: 30,100,7,360,3400,80,4,2680,3 Т Ү Р К І С Т А Н Бейне фильмді көру. Әр қатарға бейнефильм туралы сұрақтар қойылады. 1 қатар: Түркістан қаласы қайда орналасқан? 2 қатар: Түркістанда қандай кесең бар? 3 қатар: Қандай қолөнер түрлері дамыған? Оқушылар бейнефильмді көріп болған соң, сұрақтардың жауаптарын бірінші топта талқылайды. Содан кейін ортаға салады. Қима қағазда жазылған Түркістан қаласы туралы мәлімет таратылады.Жазба жұмысы. Оқушылар тыңдаған және оқыған ақпараттан бір сөйлемнен жазады. Тексеру. Оқушылар екі ақпарат көзін салыстырады. Бейнефильм кітап Қорытынды шығару. Оқушылар Түркістан қаласы туралы топта әңгімелейді. | Бейне фильм Мәлімет жазылған қима қағаздары | |||||
Сабақтың соңы 36-40 минут | Рефлексия «Бағдаршам» Қызыл – ақпарат табу қиын, мұғалімнің немесе сыныптастырымның көмегі керек. Сары – ақпаратты өзім таба аламын, бірақ салыстыра алмаймын. Жасыл- ақпаратты өзім тауып, салыстыра аламын. | ||||||
Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз? | Бағалау – оқушылардың материалды меңгерудең гейін тексеру жоспарыңыз? | Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы | |||||
|
| Сандық техникаларды қолдануда қауіпсіздік шараларын еске түсіру және сақтау | |||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақта дифференциация дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен? |
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?