Өрнектерді салыстыру. Математика, 4 сынып, сабақ жоспары.
Қысқа мерзімді жоспар
Бөлімі: Бөлшектер және пайыз | Мектеп: | |||||||||
Күні: | Мұғалімнің аты-жөні: | |||||||||
Сынып: | Қатысқандар саны: | Қатыспаған оқушылар: | ||||||||
Тақырыбы: | Өрнектерді салыстыру | |||||||||
Оқу мақсаты: | 4.2.1.5бөлімдері немесе алымдары бірдей жай бөлшектерді салыстыру, сан сәулесінде салыстыру | |||||||||
Ғылыми тіл |
| |||||||||
Құндылықтар | Өзіне өзі құрмет, өмір бойы білім алу | |||||||||
Пәнаралық байланыс | жаратылыстану | |||||||||
АКТ қолдану дағдылары | Интербелсенді тақта | |||||||||
Алдыңғы меңгерілген білім | Бөлшектің негізгі қасиетін біледі | |||||||||
Сабақ барысы | ||||||||||
Жоспарланған уақыт | Оқушылардың жоспарланған іс-әрекеті | Ресурстар | ||||||||
Сабақтың басы | (Ұ) Кіріспе тапсырма. Сабақты Үш қоржын жаттығуынан бастау. Оқушылар таратып берілген қиықшаларды сәйкес қоржынға салулары керек. Соңында, қоржындарға салынған қиықшаларды бір-бірден алып, сыныппен бірге сандардың дұрыс салынғандығына көз жеткізу. | Қоржын суреттері | ||||||||
Сабақтың ортасы |
| |||||||||
в) Оқушылар бұл тапсырманы орындауда бөлшектерді салыстырады, есеп шартына сәйкес жауап жазады. Орындап болған соң, өзара бағалау жүргізеді. Мәсі әперу керек | ||||||||||
Сабақтың соңы Кері байланыс | Сабақтың рефлексиясы. «Екі жұлдыз, бір тілек» әдісін қолдану. Оқушылар сабақта ұнаған екі әрекетті және өзі көңілі толмаған бір әрекетті атайды. |
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?