«Қошқар мен теке» мультфильмі. Қазақ тілі (орыс сыныбы), 4 сынып, сабақ жоспары.
Сабақ жоспары
Пән: Қазақ тілі Т2 Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 2-бөлім «Мәдени мұра» | Мектеп: Талдықорған қаласының физика-математикалық бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі Мұғалімнің аты-жөні: | |||||||||||||||||||||||||
Күні: Сынып: 4 | Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: | |||||||||||||||||||||||||
Сабақтың тақырыбы | «Қошқар мен теке» мультфильмі | |||||||||||||||||||||||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 2.5 Оқыған/тыңдаған материал бойынша пікірін білдіру 4.2.5.1 оқылған/тыңдаған материал бойынша шығарманың кейіпкерлерін салыстыра отырып («маған ... сияқты», «маған ... тәрізді») пікірін білдіру 4.2 Тыңдаған/оқыған материалдың мазмұнын жазу 4.4.2.1 оқыған/аудио/бейне материалдың мазмұнын дайын жоспар негізінде жазу | |||||||||||||||||||||||||
Сабақтың мақсаттары | Барлығы: тыңдаған бейнематериалдың мазмұнын түсінеді, ақпараттың дұрыс/бұрыстығын анықтайды Көпшілігі: оқиғаның композициялық құрылымын анықтайды, кейіпкерлердің әрекетіне баға береді Кейбірі: бейнематериал негізінде ой қорытынды жасайды | |||||||||||||||||||||||||
Бағалау критерийлері | Тыңдаған бейнематериалдың мазмұнын түсінеді. Кейіпкерлердің әрекетіне баға береді. Оқиғаның себеп-салдарлық байланысын анықтайды. | |||||||||||||||||||||||||
Тілдік мақсаттар | ||||||||||||||||||||||||||
Құндылықтарды дарыту | Өз ісіне адал болуға тәрбиеленеді. Адами қасиеттерді бойына сіңіреді.Бейнематериалды талдау арқылы түйін жасайды. | |||||||||||||||||||||||||
Мектеп миссиясын, пайымдауды, Жаһандық азаматтылықты іске асыру | Өмір бойы білім алудың, еңбектенудің маңыздылығын түсінеді. | |||||||||||||||||||||||||
Пәнаралық байланыс | ана тілі сабағы | |||||||||||||||||||||||||
АКТ қолдану дағдылары | ||||||||||||||||||||||||||
Бастапқы білім | ||||||||||||||||||||||||||
Сабақ барысы | ||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар | ||||||||||||||||||||||||
Сабақтың басы | Қызығушылығын ояту. Сабақтың мақсаты: Тыңдаған бейнематериалдың мазмұнын түсінеді. Кейіпкерлердің әрекетіне баға беремін.
| |||||||||||||||||||||||||
Сабақтың ортасы | Тыңдалым алды тапсырмасы. Тыңдалым мәтінінде кездесетін кейбір сөздердің мағынасын ашу Сөздер: Тыңдалым тапсырмасы. Ертегіні оқиды (Ж) Ертегідегі оқиғаның ретін анықтайды.
(Т) Оқиғаның композициялық құрылымын анықтайды Басталуы. Шал мен кемпір болыпты Байланысы Шал ауырып қалыпты Дамуы. Бақсы келеді. Шарықтау шегі Теке мен қошқар қашып кетеді. Шешімі Қошқар мен теке дәрілік шөп әкеледі. Венн диаграммасы Ұқсастығы: Ертегі Жануарлар туралы Айырмашылығы
(Ө) Оқиғадан қандай қорытынды жасадың? Сұраққа 2 сөйлеммен жазбаша жауап жазады. | |||||||||||||||||||||||||
Сабақтың соңы | Мен бүгін сабақта ..., ..., ... үйрендім. Үйде: Достық туралы мақалдарды жаттау. |
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?