Жеміс – жидек және көкөністер – идеяларды есте сақтау. Қазақ тілі (орыс сыныбы), 1 сынып, сабақ жоспары.
Сабақ жоспары
Бөлім: Тамақ және сусын.
|
| |||||||||||||||||
|
|
| ||||||||||||||||
ОҚУ МАҚСАТЫ: | Т5 Тыңдаған мәтінді түсінеді, түсінгенін пікір,сұрақтар немесе қимыл арқылы білдіреді. А4 Анық әрі айқын сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсетеді. | |||||||||||||||||
САБАҚТЫҢ МАҚСАТЫ: |
| |||||||||||||||||
Сөздік қор: | Негізгі терминдер мен сөз тіркестері: Асқабақ, көкөніс, қарбыз, қауын, жүзім, қияр, орамжапырақ, алма, шабдалы, алхоры, қызылша, картоп, бұрыш, пияз, шие, шалқан, т.б | |||||||||||||||||
Алдыңғы білімдер | Жемістер мен көкөністер –оқылым. | |||||||||||||||||
Жоспар | ||||||||||||||||||
Жоспарланған уақыт | Жоспарланған іс-әрекет | Дереккөздер | ||||||||||||||||
Сабақтың басы | Ертеңгілік шеңбер | |||||||||||||||||
Сабақтың ортасы | (Ө) Әр оқушының алдына ноутбук беру. Компьютерден сөздің айтылуын тыңдайды да, әріптерді орындарына қойып, сөздер құрастырады. (Т) Плакатта пайдалы және зиянды жеміс-жидектердің суреттерін топтастырады және себебін түсіндіреді. Үлгі: Жеміс-пайдалы тағам. Себебі жемістерде витамин көп. Күш береді.
Сергіту сәті Қарбыздай дөңгелек боламыз, (Екі қолын біріктіріп, дөңгелек шар жасайды) Қиярдай сопақ боламыз, (Екі қолын алдына қарай біріктіріп созады) Өріктей кішкентай боламыз, (Саусақтармымен кішкентайды көрсетеді) Жүзімдей көп боламыз. (Балалар бірігіп ортаға отыра қалады) (Ұ) Оқушыларға «Алма» мультфильмін көрсету. Мұғалім кадрларды тоқтатып, ары қарай не болатынын болжатады. Толығымен көріп болған соң, оқушылар пікірлерін айтады.
Дифференциация: Қабылдау деңгейі жоғары оқушылар ертегіні рөлге бөліп ойнайды. Қабылдау деңгейі орташа оқушылар ертегідегі кейіпкерлердің бірін таңдап, суретін салады және сипаттама береді. | казахский язык для детей | ||||||||||||||||
Сабақтың соңы | Кері байланыс: 1) Пайыздық көрсеткіш: 50% 75% 100% 2) Сабақ соңында оқушылар көңіл – күйді білдіретін жеміс – жидектің суреттерін іледі. INCLUDEPICTURE "http://img-fotki.yandex.ru/get/6205/131624064.111/0_7e80c_61552bef_XL" \* MERGEFORMATINET INCLUDEPICTURE "http://img-fotki.yandex.ru/get/6205/131624064.111/0_7e80c_61552bef_XL" \* MERGEFORMATINET INCLUDEPICTURE "http://img-fotki.yandex.ru/get/6205/131624064.111/0_7e80c_61552bef_XL" \* MERGEFORMATINET | |||||||||||||||||
Қосымша ақпарат | ||||||||||||||||||
Дифференциация – Балаларға қалай көмектесесіз? Қабілетті балаларға қандай тапсырмалар бересіз? | Бағалау – оқушылардың білімдерін қадағалауды қалай жоспарлайсыз? | Пәнаралыұ байланысденсаулық пен қауіпсіздікАКТҚұндылықтар | ||||||||||||||||
|
| |||||||||||||||||
Бақылау Сабақтың мақсатына жеттім бе? Оқушылар не үйренді? Ынтымақтастық атмосферасы қандай болды? Оқушылар арасындағы дифференциациялау бойынша іс-әрекеттер ұтымды болды ма? Жоспарланған уақытты ұстандым ба? Жоспардан қандай шегіністер жасадым және неліктен? |
| |||||||||||||||||
Қорытынды бағалау Сабақтың ең ұтымды кезеңдері: 1: 2: Сабақты жақсартуға септігін тигізген екі сәтті кезең: 1: 2: Келесі сабақтың өткізуге септігін тигізетіндей осы сабақтан сынып және жеке оқушылар жайлы не білдім? |
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?