ITStartup (ай-ти стартап). Информатика, 11 сынып, сабақ жоспары.
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Пәні: Информатика | Мұғалімнің аты-жөні: | |||||||||
Күні : | Класс: 11 | Оушылар саны: | ||||||||
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі | 11.3В ITStartup (ай-ти стартап) | |||||||||
Сабақтың тақырыбы | IT Startup және жарнама | |||||||||
Оқу мақсаты | 11.4.2.4 маркетингтік жарнама жасау (инфографика, видео) | |||||||||
Сабақтың мақсаты |
| |||||||||
Бағалау критерийлері | Білім және түсіну: инфографика дегеніміз не; қолдану: стартаптар үшін маркетингтік жарнамалар (инфографика, бейнелер) жасау. | |||||||||
Тілдік мақсаттар |
| |||||||||
Құндылықтар | Үштілділік - теориялық материалды зерттеуде; жауапкершілік - жаңа материалды оқуда, жаттығуда - практикалық жұмысты орындауда. | |||||||||
Пән аралық байланыс |
|
| ||||||||
Саралау | ақыл-ой қабілеті мен бағытына қарай оқушы видео, презентация, веб-сайт түрінде эссе ұсынуға шақырылады. | |||||||||
АКТ қолдану дағдылары | Пернелерді, сондай-ақ тегтердің тез жиынтығын қолдана отырып бағдарламаларды жөндеу шеберлігі | |||||||||
Денсаулық және қауіпсіздік |
| |||||||||
Сабақтың барысы | ||||||||||
Сабақты жоспарлау | Запланированная деятельность на уроке | Ресурстар | ||||||||
Сабақтың басы 5 минут | Сабақ жоспарланған іс-шаралар 1. Ұйымдастыру сәті. Оқушылармен амандасу Сабақтың тақырыбын хабарлау, оқу мақсатымен таныстыру және бағалау критерийлері студенттермен жасалады. | 1 -2 слайд | ||||||||
Сабақтың ортасы 7 минут 15 минут 8 минут 3 минут | Жаңа материалды оқып үйрену. Мұғалім студенттерге стартап-маркетингтің сатысы деген не екенін түсіндіреді. Суретті қарап шыққаннан кейін мұғалім оқушылардан сұрайды: - Инфографика дегеніміз не? Студенттер өз пікірлерімен бөліседі және осы сурет бойынша пікірталас болады. Зерттеу жұмысы (топ) Интернет-ресурстарды пайдалану арқылы оқыңыз: • Инфографиялық салыстыру • Инфографика сценарийі • Инфографикалық диаграмма • Инфографика коллажы Осыдан кейін оқытушы зерттеу жұмысына байланысты сұрақтар қояды. Мұғалімнің бағалауы. Тәжірибелік жұмыс (жеке) - Стартаптар үшін бейнелерді пайдалану туралы оқыңыз: http://blog.business-story.tv/is-it-worth-it-to-spend-money-on-a-startup-video/ Өзара бағалау. | 3-13 слайд 14 слайд 16 слайд | ||||||||
Сабақтың соңы 2 минут | Рефлексия. | 18 слайд | ||||||||
Сабаққа рефлексия Сабақ/ оқу мақсаттары нақты болды ма? Барлық оқушылар ОМ жетті ме? Егер жоқ болса неге? Саралау сабақта дұрыс орындалды ма? Сабақтың уақыт кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан ауытқулар болды ма және неге? | Сабақты ойлау үшін осы бөлімді қолданыңыз. Сол жақ бағандағы сабағыңызға қатысты маңызды сұрақтарға жауап беріңіз.. | |||||||||
Жалпы бағалау Сабақтың қандай екі аспектісі жақсы өтті (оқыту мен оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не көмектесе алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: (А) сабақ барысында мен оқушылардың жетістіктері / қиындықтары туралы нені анықтадым, келесі сабақтарда мен не назар аударуым керек?)? 1: 2: |
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?