Жобаны жылжыту. Информатика, 11 сынып, сабақ жоспары.
Сабақ жоспары
Раздел долгосрочного плана: 11.3В IT Startup (ай-ти стартап) | Мектеп: | |||||
Күні: | Мұғалімнің аты-жөні: | |||||
Сынып: | Қатысқандар саны: Қатыспағандар: | |||||
Сабақтың тақырыбы: | Жобаны жылжыту | |||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 11.4.2.3 өнімді жылжыту және сату жолдарын сипаттау | |||||
Сабақ мақсаттары
|
| |||||
Бағалау критерийлері
| Оқушылар:
| |||||
Тілдік мақсаттар
| Оқушылар:
| |||||
Құндылықтарды дарыту
| Құндылықтарды дарыту: бастамашылық, креативті және шығармашылық тұлғаларды тәрбиелеу, жеке тапсырманы орындау кезінде жүзеге асырылады . | |||||
Пәнаралық байланыстар | Әдісті таңдау кезінде экономика байланыстыра отырып сипаттау. | |||||
Бастапқы білім | IT-Startup құру кезеңдерін анықтай білу | |||||
Сабақ барысы: | ||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сыныптағы жоспарланған іс-шаралар | Ресурстар | ||||
1-ші сабақтың басы 0-5 | 1. Бастапқы кезең Мұғалім оқушыларды сабақтың мақсаттарымен таныстырады Оқушылар мұғаліммен бірге сабақтың негізгі сөздерін талқылайды 2. Миға шабуыл Мұғалім "IT-Startup" және "жобаны жылжыту" терминдерін түсіндіреді. Сынып берілген терминдерді талқылайды және мысалдар келтіреді | Презентация | ||||
Сабақтың ортасы 6-10 11-30 31-38 | 3. Мұғалімнің түсіндірмесі Мұғалім дайын өнімді "дайын нарықта" жылжыту жолдарын және "нарық болмаған кезде "қалай жылжытуға болатынын түсіндіреді (схема). Мұғалім түсіндіру барысында оқушылардың сұрақтарына жауап береді. 4. Топтық жұмыс Мұғалім оқушыларды жобаны жылжыту әдістерімен таныстырады:
Сыныпты 3 топқа бөледі. Әрбір топ көрсетілген жылжыту әдісін зерттейді. Топтар өз постерлерін ұсынады. Сұрақтарға жауап береді . | Презентация | ||||
1-ші сабақтың соңы 39-40 | 5. Рефлексия. Оқушылар келесі сұрақтарға жауап береді:
Мұғалім рефлексия бойынша өзгертулер жасайды | Презентация | ||||
2-ші сабақтың басы 0-5 | 1. Бастапқы кезең Мұғалім оқушылармен бірге алдыңғы сабақтың мақсатын қайталайды. Оқушылар мұғаліммен бірге сабақтың негізгі сөздерін талқылайды | Презентация | ||||
6-14 15-20 21-36 | 2. Мұғалімнің түсіндірмесі. Мұғалім дайын өнімді қалай тексеруге (тестілеуге) болатынын түсіндіреді (схема) 3. Сабақты бекіту Мұғалім әр оқушыға тапсырмалар береді Әр оқушы сұрақтарға жауап бергеннен кейін оқушылар жұмыстарымен алмасады. Сынып дұрыс жауаптарға сәйкес өзара бағалау жүргізеді. Жауаптарды талқылау. 4. Практикалық жұмыс. Оқушылар (жеке / жұпта) өз жобаларын ілгерілетудің жоспарын / прототипін жасайды . Сынып алдында жұмыстарды ұсынады. Таңдалған әдісті негіздейді. | Презентация Қосымша 1 | ||||
2-ші сабақтың соңы 37-40 | 5. Рефлексия. Оқушылар келесі сұрақтарға жауап береді:
Мұғалім сабақ жоспарының төменгі бөлігінде рефлексия бойынша ескерту жасайды. | Презентация | ||||
Қосымша мәліметтер | ||||||
Саралау – оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? | Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? | Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы | ||||
Бекіту кезеңінде оқушыларға әртүрлі деңгейлдегі тапсырмалар ұсынылады. Төмен қабілетті оқушыларға мұғалім тарапынан немесе неғұрлым қабілетті оқушылар тарапынан қолдау ұсынылады. | Формативті бағалау оқу материалын бекіту кезеңінде өткізіледі (тапсырмаларды орындау) | Денсаулықты сақтау технологиясы, Денешынықтыру сәттері. Сабақта пайдаланылатын қауіпсіздік ережесінен қолданылған тармақтар |
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?