Жобаны жылжыту. Информатика, 11 сынып, сабақ жоспары.
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Пән: Информатика | Мұғалімнің аты-жөні: | |||||||||
Күні: | Класс: 11 | Оқушылар саны: | ||||||||
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі | 11.3В ITStartup (ай-ти стартап) | |||||||||
Сабақтың тақырыбы | Жобаны жылжыту | |||||||||
Алдыңғы білім | Оқушыларға компьютерлік графика (түрлі-түсті модельдер, графикалық редакторлар, графикалық форматтар), экономика (сұраныс пен ұсыныс), маркетинг (жарнама) туралы білім қажет. Оқушылар индустриядағы, білімдегі, құрылыстағы, қоғамдағы маркетинг пен жарнаманың көлемін сипаттай алады, зияткерлік жүйенің даму перспективалары туралы сөйлесе алады. Оқушылар сәтті жарнама қағидаларын түсіндіре алады. | |||||||||
Оқу мақсаты |
| |||||||||
Сабақтың мақсаты |
| |||||||||
Бағалау критерийлері | - жоғаны ілгерілету үшін краудфандинг әдісін қолдану; - стартап – жобалардың даму қарқынын қарастыру; | |||||||||
Тілдік мақсаттар |
| |||||||||
Құндылықтар | Үштілділік - теориялық материалды зерттеуде; жауапкершілік - жаңа материалды оқуда, жаттығуда - практикалық жұмысты орындауда | |||||||||
Пән аралық байланыс |
|
| ||||||||
Саралау | ақыл-ой қабілеті мен бағытына қарай оқушы видео, презентация, веб-сайт түрінде эссе ұсынуға шақырылады. | |||||||||
АКТ-ны қолдану дағдылары | Пернелерді, сондай-ақ тегтердің тез жиынтығын қолдана отырып бағдарламаларды жөндеу шеберлігі | |||||||||
Денсаулық және қауіпсіздік |
| |||||||||
Сабақтың барысы | ||||||||||
Сабақты жоспарлау | Сабақты жоспарлау | Ресурстар | ||||||||
Сабақтың басы
| 1. Ұйымдастыру сәті 2. Сабақтың тақырыбына кіріспе - Біз өткен сабақта не туралы айттық? 3. Сабақтың тақырыбын, оқу мақсаттарын және бағалау критерийлерін хабарлау | 1 слайд 2-3 слайд | ||||||||
Сабақтың ортасы 20 минут 10 минут 3 минуты |
Мұғалім сыныпты үш топқа бөледі: 1. Интернет-дүкен;; 2. Ақпараттық қызметтер 3. Ақылды үй; Оқушылар тақырып бойынша презентация немесе постер жасау керек. Дескриптор: - Жобаны ілгерілету жолдарын сипаттау; - Жобаның қызметін сипаттау; - Осы жобаның үш артықшылығын жазып шығу; - Алға жылжу жолдарын қарастыру; Оқушылар тақырып бойынша презентациягы немесе постерді аяқтаған соң бағалау критерийлеріне сәйкес әр топ қорғауы керек: Бағалау критерийі:
Әр топтан мұғалім жеке кері байланыс алады . | 4 слайд 5 слайд 6 слайд 7 слайд | ||||||||
Сабақтың соңы 4 минут | Рефлексия. | 8 слайд | ||||||||
Сабаққа рефлексия Сабақ/ оқу мақсаттары нақты болды ма? Барлық оқушылар ОМ жетті ме? Егер жоқ болса неге? Саралау сабақта дұрыс орындалды ма? Сабақтың уақыт кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан ауытқулар болды ма және неге? | Осы бөлімді сабақ туралы ой толғау үшін пайдаланыңыз. Сол жақ бағаннан сабағыңызға қатысты маңызды сұрақтарға жауап беріңіз. | |||||||||
Жалпы бағалау Сабақтың қандай екі аспектісі жақсы өтті (оқыту мен оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не көмектесе алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: (А) сабақ барысында мен оқушылардың жетістіктері / қиындықтары туралы нені анықтадым, келесі сабақтарда мен не назар аударуым керек?)? 1: 2: |
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?