Мобильді қосымшаны жасау. Иформатика, 10 сынып, сабақ жоспары.
Сабақ жоспары
Ұзақ мерзімді жоспардың бөлімі: Раздел 10.3 В: Мобильді қосымшалар | МЕКТЕП: | ||||||||||||||||||||
Күні: | Мұғалімнің аты-жөні: | ||||||||||||||||||||
Сынып: 10 | Қатысқан оқушылар саны: Қатыспағандар: | Сынып: 10 | |||||||||||||||||||
Сабақтың тақырыбы: | Мобильді қосымшаны жасау. | ||||||||||||||||||||
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 10.4.1.3 конструкторда мобильді қосымшаны жасау | ||||||||||||||||||||
Сабақтың мақсаттары: | конструкторда мобильді қосымшаны жасау | ||||||||||||||||||||
Бағалау критерийлері: |
| ||||||||||||||||||||
Тілдік мақсаттар : | Лексика мен фразалар мысалдары: Интерфейсті жасау үшін мұндай компоненттер қолданылады … Әзірленген бағдарлама үшін … Пәнге тән Терминология:
| ||||||||||||||||||||
Құндылықтарды дарыту | Ынтымақтастық Топтағы іс-әрекет арқылы коммуникативтік дағдыларды дамыту. | ||||||||||||||||||||
Пәнаралық байланыс | Жобаның таңдалған тақырыбына байланысты әр түрлі пәндік салалар. | ||||||||||||||||||||
Осыған дейін меңгерілген білім | 10.4.1.2 компонентердің қасиеттерін қасиеттер терезесінде және бағдарламалық кодта өзгерту |
Сабақтың барысы | ||||||||
Сабақ кезеңдері мен жоспарланатын уақыт | Жоспар бойынша орындалуы тиіс іс-әрекеттер | Дереккөздер | ||||||
Сабақтың басы | Оқушылардың сәлемдесуі. Ми шабуылы Мұғалім оқушылардың жауаптары жұптасып талқыланатын сұрақтармен слайд көрсетеді.
Талқылаудан кейін оқушылар сабақ тезаурусымен 3 тілде танысады.
Мұғалім оқушылармен бірге оқу мақсатына бағалау критерийлерін анықтауды ұсынады. Бағалау критерийлері тақтаға жазылады. | Презентация Слайд 1-3 Интербелсенді тақта | ||||||
Сабақтың ортасы
| Одан әрі мұғалім практикалық тапсырманы орындауды ұсынады.
Осы жұмысқа 15 минут бөлінеді.
Оқушылар нұсқаулық картасы бойынша тәжірибелік тапсырманы өз бетінше орындайды. Бұдан әрі өзін критерий бойынша бағалайды:
* Label, Button, TinyDB компоненттерін қолданды * Жобада қолданылатын компоненттердің қасиеттерін өңдейді * Бағдарламалық кодты жасайды • Өзін-өзі бағалау процесі жүреді. Демонстрациядан кейін әр оқушыға жеке орындалатын тапсырмалар беріледі. Қосымшаларды басқа оқушылар бағалайды. Өзара бағалау процесі жүреді. | http://ai2.appinventor.mit.edu MIT App Inventor-де мобильді қосымшаларды бағдарламалау. Практикум. Авторлары: Ливенец М. А., Ярмахов Б. Б. Дидактикалық материал | ||||||
Сабақтың соңы | Қорытындылау үй тапсырмасын беру. Рефлексия "Синквейн" Әдістемесі. Оқушыларға сабақ туралы өз пікірін білдіру ұсынылады 1 жол – синквейннің басты тақырыбын білдіретін бір зат. 2 жол-басты ойды білдіретін екі сын есім. 3 жол – тақырып аясындағы әрекеттерді сипаттайтын үш етістік. 4 жол-белгілі бір мағынаға ие фраза. 5 жол-зат есім түріндегі қорытынды (бірінші сөзбен қауымдастық). | Интербелсенді тақта | ||||||
Дифференциация – Сіз оқушыларға көбірек қолдау көрсету үшін не істейсіз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырма беруді көздеп отырсыз? | Бағалау – Оқушылардың ақпаратты қаншалықты меңгергенін қалай тексересіз? | Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау | ||||||
Дифференциация тапсырмаларда көрсетілген. АКТ дағдылары дамыған және дамыған тіл дағдысы (ағылшын тілі) Жоғары күрделіліктегі тапсырмалар белгімен белгіленді * | Өзін-өзі бағалау, бірін-бірі бағалау. Мұғалімнің бағалауы | ДК-мен жұмыс. ҚТ негізгі ережелері | ||||||
Сабақ бойынша Рефлексия Сабақтың мақсаты / мақсаты шынайы болды ма? Барлық оқушылар ҚО-ға жетті ме? Егер жоқ болса, неге? Сабақта дифференциация дұрыс өткізілді ма? Сабақтың уақытша кезеңдері өтті ма? Сабақтың жоспарынан қандай ауытқулар болды және неге? |
| |||||||
Жалпы баға Сабақтың қандай екі аспектісі жақсы өтті (оқыту және оқу туралы ойланыңыз)? 1: 2: Мен сабақ кезінде сынып немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері/қиындықтары туралы не анықтадым, келесі сабақтарға назар аудару қажет? |
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?