Виртуалды тур. Информатика, 11 сынып, сабақ жоспары.
Қысқа мерзімді жоспар
Бөлімнің жоспары: 11.2A 3D модельдеу | Мектеп: | |||||
Күні: | Оқытушының аты-жөні: | |||||
Сынып: | Қатысушылар саны: | Жоқ: | ||||
Сабақтың тақырыбы: | Виртуалды тур | |||||
Осы сабақ арқылы оқытылатын оқу мақсаттары | 11.2.4.3 3D панорамасын жасау (виртуалды тур) | |||||
Сабақтың мақсаты |
| |||||
Табыс критерийлері |
| |||||
Тілдік мақсаттар | Жаңа сөздер Композициялық кескін өңдегіші Камераның қозғалысы тігіс егін Терең масштабтау экспорттау проекциясы Байланысу / жазу үшін пайдалы сөз тіркестері Суретті тігу үшін маған керек ... | |||||
Сабақта баяндалған құндылықтар | Өзара құрмет, ашықтық, академиялық адалдық | |||||
Кросс-жаттығу сілтемелері | Технология | |||||
Алдыңғы жаттығулар | Графика | |||||
Жоспар | ||||||
Сабақ жоспарланған | Жоспарланған іс-шаралар | Ресурстар | ||||
Бастау 15 мин | Оқушылармен амандасу Мақсаты: студенттердің білімін жаңарту. Оқушылардан соңғы сабақ туралы сұраңыз. Тұсаукесерде студенттерге сұрақтар қойыңыз. Панорамаларды тігуге арналған бағдарламалық жасақтамаға шолу. Стартер https://youtu.be/zhdXLH2GYPA Оқушылармен бейне туралы негізгі ойларды талқылаңыз. Мақсат қою кезеңі. Оқушылар мен оқытушылар сабақтың мақсатын талқылайды, жетістік критерийлерін тұжырымдайды. | Бағдарламалық жасақтама мысалы презентация https://youtu.be/zhdXLH2GYPA | ||||
Орта 20 мин 25 мин 15 мин | 1-тапсырма. Жеке жұмыс Microsoft Image Composite редакторы, жүктеңіз және орнатыңыз Мұғалім студенттерге бағдарламаны қалай жүктеу және орнату керектігін, сонымен қатар бағдарламалық жасақтаманың сипаттамасын түсіндіреді. Тәжірибелік жұмыс 1. https://www.microsoft.com/en-us сілтемесін қараңыз. /download/details.aspx?id=52459 2. Қосымшаны жүктеңіз 3. Бағдарламалық жасақтаманы орнатыңыз 4. Бағдарламаны іске қосыңыз Тапсырма 2. Панорама тігу интерфейсі Студенттер Панорама тігу интерфейсі мен Панорама тігу әдістерін үйреніп, талқылайды. Сынақ: Оқылған resource_1 жұпында ICE қосымшасын қолданыңыз және панорама жасауға мүмкіндік беретін алгоритм жасаңыз: а) бірнеше фотосуреттерден б) бейнеден Қосымша сұрақ: - Суретті қалай жүктеуге болады? - Бейнені қалай жүктеуге болады? - «Камера қозғалысы», «Проекциялау», «Бағдарлау», «Кесу» опцияларын түсіндіріңіз. - Фотосуретті қалай экспорттауға болады? - параллакстың алдын алу әдістерін түсіндіріңіз. 3-тапсырма. Талқылау. Панорама тігу интерфейсі және панорама тігу әдістері Жұптар өздерінің алгоритмдерін көрсетеді, мәзір компоненттері мен жаңа терминдерді талқылайды. Бағасы: Оқушыларды өзара бағалауды ұйымдастырыңыз, студенттермен бағалау критерийлерін алдын-ала талқылаңыз. Сабақта мұғалім оқушылардың белсенділігін бақылайды, оларға көмектеседі және кері байланыс береді. | Презентация Microsoft сурет құрамдас редакторы resource_1 | ||||
Соңы 5 минут | Сабақ соңында оқушылар алған білімдері туралы ойланады. Бүгін: - Мен білдім ... - қиын болды ... - Мен мұны түсіндім ... «Мен үйрендім ...» - Мен ... - бұл өте қызықты болды ... - Мен таңқалдым ... - Мен ... және т.б. | |||||
Саралау - қалай қосымша қолдау көрсетуді жоспарлап отырсыз? Сіз қабілеті жоғары студенттерді қалай сынамақсыз? | Бағалау - оқушының оқуын қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? | Денсаулық және қауіпсіздік техникасын тексеру АКТ байланыстары | ||||
Дифференциация белгілі бір оқушыдан күтілетін нәтижеде, оқушының жеке қолдауын қамтамасыз етуде, оқушылардың жеке қабілеттерін ескере отырып, оқу материалдары мен ресурстарын таңдауда тапсырмаларды таңдауда көрініс табуы мүмкін (Гарднер теориясы). Уақытты ұтымды пайдалануды ескере отырып, саралау сабақтың кез-келген кезеңінде қолданыла алады. | Осы бөлімді пайдаланып, сабақта оқушылардың білгендерін бағалау үшін қолданылатын әдіс-тәсілдерді жазып алыңыз. | Денсаулық және қауіпсіздік ережелерін тексеру сілтемелері. Белсенді жаттығулар қолданылады. Осы сабақта қауіпсіздік ережелерінен қолданылатын элементтер. | ||||
Рефлексия Сабақ / оқу мақсаттары нақты болды ма? Барлық студенттер ЖО-ға жетті ме? Егер жоқ болса, неге? Менің жоспарланған саралау жұмысым болды ма? Мен уақытты ұстандым ба? Мен жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неге? |
| |||||
Қорытынды бағалау Қандай екі нәрсе шынымен сәтті өтті (оқуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2: Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алады (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)? 1: 2: Келесі сабақ туралы есеп беретін сынып немесе жеке адамдар туралы осы сабақтан не білдім? |
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?