Виртуалды шындықтағы адам. Игформатика, 11 сынып, сабақ жоспары.
Қысқа мерзімді жоспар
Сабақ жоспары
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 11.2А бөлімі - 3D - модельдеу | Мектеп: Бағыты: ЕМН | |||||||||||||
Күні: | Оқытушының аты-жөні: | |||||||||||||
Бағасы: 11 | Қатысушылар саны: | Жоқ: | ||||||||||||
Сабақтың тақырыбы | Виртуалды шындықтағы адам | |||||||||||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 11.4.1.2 виртуалды және кеңейтілген шындықтың адамның психикалық және физикалық денсаулығына әсерін талқылау | |||||||||||||
Сабақтың мақсаттары |
| |||||||||||||
Бағалау критерийлері |
| |||||||||||||
Тілдік мақсаттар
| Пәндік лексика мен терминология: виртуалды шындық, кеңейтілген шындық, логикалық сенімділік, эскапизм, мазасыздық, депрессия, семантикалық сенімділік, тәуелділік, VR - терапия Диалог / жазу үшін пайдалы сөздер: ... сенімділіктің мысалы ... шындық ...
| |||||||||||||
Құндылықтар
| Сабақ студенттердің жұптық және ұжымдық жұмысының ауысуы арқылы құрмет, еңбек және шығармашылық құндылықтарын, сонымен қатар ашықтықты қалыптастыруға негізделген; мақсаты пәндік білімді қалыптастырумен қатар, әр оқушының шығармашылық және сыни тұрғыдан ойлауды білетін, өз бетінше жұмыс істеуге дайын және өз жұмысының нәтижелерін сыни тұрғыдан ойлайтын тұлға ретінде әрі қарай дамуы болып табылады. Жұптасқан және жеке жұмыстың нәтижелерін талқылау студенттерге «құрмет» (сынып жетекшісінің жұмыс нәтижелерін тапсырма негізінде бағалау нәтижелерін бағалау кезінде ізгілік; өзара қолдау ), «жұмыс және шығармашылық», «ашықтық» сияқты құндылықтардың маңыздылығы мен терең мағынасын нақты көрсетуге мүмкіндік береді . үшін Тапсырмаларды орындау қалыптастырушы бағалау құнының негізінде «академиялық тұтастығы.» | |||||||||||||
Пәнаралық байланыс | Дене тәрбиесі ( денсаулық сақтау технологиялары); Орыс тілі (Я1 / Я2 - дәлел ретінде берілген диалог үшін пайдалы сөздер; жазбаша және ауызекі сөйлеу мәдениеті; тіл стилі); биология (адам денсаулығы, этиологиялық факторға сәйкес адам ауруларының жіктелуі және сипаттамасы). | |||||||||||||
Алдыңғы білім
| Электрондық құрылғылармен жұмыс жасау кезіндегі эргономика және денсаулық ережелері (5-10 сыныптар); Виртуалды және кеңейтілген шындық туралы түсінік (11 сынып). | |||||||||||||
Сабақ | ||||||||||||||
Сабақ жоспарланған | Сабақ жоспарланған іс-шаралар
| Ресурстар | ||||||||||||
Сабақтың басталуы
| Ұйымдастыру сәті: Студенттерге сұрақ: Өткен сабағымызда не туралы сөйлескенімізді еске түсіре аласыз ба? Мұғалім шифрлау туралы қысқаша таныстырудан және оның маңыздылығынан бастайды. Оқушылар сөздік қорын оқиды | |||||||||||||
Сабақтың ортасы
| теориясы Жаңа материалды оқып үйрену AR және VR туралы бейнені өмірдің басқа салаларында көріңіз Сұрақ қойыңыз - олар не біледі және бұл туралы ойлайды оны Say - « айтуынша Arizton , нарықтық үлесін VR / AR денсаулық сақтау 2023 жылға жетеді VR және AR денсаулық сақтау қарқындап келеді болғанына қарамастан $ 3 млрд, түрлі медициналық ұйымдар қазірдің өзінде осы технологиялардың отырып, эксперименттер .. ». Осы тақырып бойынша талқылаудың басталуы - 10 мин. студенттер AR және VR жақсы әсерлері туралы нақты оқиғаларды таба алады . Тәжірибелік жұмыс Бейнені қараңыз https://www.youtube.com/watch?v=foHmSC-MeGA Мұғалім оқушыларды шағын топтарға бөледі. 5 минуттан кейін олар осы бейне туралы не ойлайтындары туралы ppt файлын жасауы керек . Бір топ физикалық әсер туралы, ал екіншісі психологиялық әсер туралы жазады. | |||||||||||||
Сабақтың соңы
| Сабақтың соңында студенттер өздерінің оқулары туралы ойланады: ✓ Не үйренді ✓ Не екені белгісіз ✓ Не көбірек назар аударуды қажет етеді Рефлекторлы термометр: 36,6 0 C қызықты, пайдалы 38 0 C қызықты емес, қиын 34 0 C пайдасыз, баға жетпес
| |||||||||||||
Саралау - қалай қосымша қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Неғұрлым қабілетті студенттерге қандай міндеттер қойғыңыз келеді? | Бағалау - оқушының оқу деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? | Денсаулық және қауіпсіздік | ||||||||||||
Дифференциация белгілі бір оқушыдан күтілетін нәтижеде, оқушыға жеке қолдау көрсету кезінде, оқушылардың жеке қабілеттерін ескере отырып оқу материалдары мен ресурстарын таңдауда тапсырмаларды таңдауда көрініс табуы мүмкін ( Гарднердің бірнеше ақыл-ой теориясы ). Уақытты ұтымды пайдалануды ескере отырып, саралауды сабақтың кез-келген кезеңінде қолдануға болады. | Оқушыларға сабақ барысында алған білімдерін бағалау үшін қолданатын әдістерді жазу үшін осы бөлімді пайдаланыңыз. | Денсаулық сақтау технологиялары. Пайдаланылған физикалық минуттар мен белсенді әрекеттер. Осы сабақта қауіпсіздік ережелерінен алынған ұпайлар .
| ||||||||||||
Рефлексия по уроку Были ли цели урока/цели обучения реалистичными? Все ли учащиеся достигли ЦО? Если нет, то почему? Правильно ли проведена дифференциация на уроке? Выдержаны ли были временные этапы урока? Какие отступления были от плана урока и почему? |
| |||||||||||||
Жалпы рейтинг
Сабақтың қай екі аспектісі жақсы өтті (оқыту мен оқу туралы да ойланыңыз)? 1:
2:
Сабақты жақсартуға не көмектесе алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1:
2:
(А) сабақ барысында мен оқушылардың жетістіктері / қиындықтары туралы нені анықтадым, келесі сабақтарда не назар аударуым керек?
|
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?