Виртуалды және толықтырылған ақиқат. Информатика, 11 сынып, сабақ жоспары.
Ұзақ мерзімді жоспарлау: 11.2А 3D - модельдеу | Мектеп: | |||||||||||
Күні: | Мұғалім аты-жөні: | |||||||||||
Сынып: 11 | Қатысушылар саны: | қатыспағандар: | ||||||||||
Сабақ тақырыбы | Виртуалды және толықтырылған ақиқат | |||||||||||
Сабақта қолданылатыноқыту мақсаты | 11.2.4.1 виртуалды және толықтырылған ақиқат мағынасын түсіндіру | |||||||||||
Сабақтың мақсаты | Виртуалды ақиқаттың мақсатын түсіндіру Толықтырылған ақиқаттың мақсатын түсіндіру | |||||||||||
Бағалау критерийлері |
| |||||||||||
Тілдік мақсаттары
| Сөйлеу дағдыларын дамыту. Пәндік-сөздік қор және терминология: виртуалды ақиқат, жасанды, толықтырылған ақиқат, медицина, қоршаған орта, технологиялар Жазу және сөйлесу үшін пайдалы сөз тіркестері: • Виртуалды ақиқат ... ... келесі салаларда қолданылуы мүмкін ....... • Виртуалды және толықтырылған ақиқаттарды қолдану артықшылықтары ... • Виртуалды және толықтырылған ақиқаттарды қолдану кемшіліктері | |||||||||||
Құндылықтар
|
| |||||||||||
Пәнаралық қатынас | Орыс тілі | |||||||||||
АКТ пайдалану дағдылары | Мәтіндік редакторда жұмыс істеу, шегіністерді, жоларалық интервалды өзгерту, абзацтар арасындағы интервал, таңбаланған және нөмірленген тізімдермен жұмыс істеу. | |||||||||||
Алдын ала білу | Логика, программалау парадигмалары | |||||||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақта жоспарланған қызмет | Ресурсы | ||||||||||
Сабақтың басы/ 5 мин 5 мин 5 мин 5 мин 5 мин 10 мин Сабақтың соңы 5 мин | Оқушыларға сурет көрсетіңіз, суреттер бойынша оқушылар сабақ тақырыбын табу керек. Оқушыларды сабақтың мақсаттарымен, бағалау критерийлерімен және сабақтың тақырыбымен таныстырыңыз. (W) Оқушылар келесі сұрақтарға жауап беріп, талқылауға • Виртуалды ақиқат және толықтырылған ақиқат дегеніміз не? • Олар неге танымал? Қаншалықты пайдалы? • Қай жерде қолданылуы мүмкін? VR және AR туралы бейнебаянды көрсету https://www.youtube.com/watch?v=pQwa4e4XZmA Сыныпты 3 топқа бөліңіз Бейнебаян көру уақытында топтар мына тақырыптарға жауап алады: 1. VR сипаттамасы 2. АР сипаттамасы 3. Пайдалану мысалдары Жалпы талқылауды жүргізіп, виртуалды және қосымша нақтылық мақсаты туралы қорытынды жасаңыз. Оқушылар бос орын толтыру тапсырмасын орындайды. Рефлексия
| 1 слайд 2-4 слайды Слайд 6 Слайд 7 Дидактикалық материал Слайд 8 | ||||||||||
Дифференциация-сіз көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз неғұрлым қабілетті оқушылардың алдына қандай міндеттер қоясыз? | Бағалау-оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? | Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау | ||||||||||
Барлық қатысушылар: | Бұл бөлімді сабақ кезінде оқушылар үйренгендерін бағалау үшін қолданатын әдістерді жазу үшін пайдаланыңыз. | Денсаулық сақтау технологиялары. Қолданылатын физминуттар және белсенді қызмет түрлері. Осы сабақта қауіпсіздік техникасы ережелерінен қолданылатын пункттер. | ||||||||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақтың мақсаты / мақсаты шынайы болды ма? Барлық оқушылар ҚО-ға жетті ме? Егер жоқ болса, неге? Сабақта дифференциация дұрыс өткізілді ма? Сабақтың уақытша кезеңдері өтті ма? Сабақтың жоспарынан қандай ауытқулар болды және неге? | Бұл бөлімді сабақ туралы ойлану үшін пайдаланыңыз. Сол бағаннан сабақ туралы ең маңызды сұрақтарға жауап беріңіз. | |||||||||||
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?