Жобаны жылжыту. Информатика, 11 сынып, сабақ жоспары.
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Пәні: Информатика | Мұғалімнің аты-жөні: | |||||||||
Күні : | Класс: 11 | Оушылар саны: | ||||||||
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі | 11.3В ITStartup (ай-ти стартап) | |||||||||
Сабақтың тақырыбы | Жобаны жылжыту | |||||||||
Алдыңғы бөлім | Оқушыларға компьютерлік графика (түрлі-түсті модельдер, графикалық редакторлар, графикалық форматтар), экономика (сұраныс пен ұсыныс), маркетинг (жарнама) туралы білім қажет. Оқушылар индустриядағы, білімдегі, құрылыстағы, қоғамдағы маркетинг пен жарнаманың көлемін сипаттай алады, зияткерлік жүйенің даму перспективалары туралы сөйлесе алады. Оқушылар сәтті жарнама қағидаларын түсіндіре алады. | |||||||||
Оқу мақсаты | 11.5.3.3 өнімді жылжыту және сатылу жолдарын сипаттау | |||||||||
Сабақтың мақсаты |
| |||||||||
Бағалау критерийлері | - адамғакүнделіктіжұмысқа көмектесетінәртүрлісараптамалықжүйелердіқолдану | |||||||||
Тілдік мақсаттар |
| |||||||||
Құндылықтар | Үштілділік - теориялық материалды зерттеуде; жауапкершілік - жаңа материалды оқуда, жаттығуда - практикалық жұмысты орындауда. | |||||||||
Пән аралық байланыс |
|
| ||||||||
Саралау | ақыл-ой қабілеті мен бағытына қарай оқушы видео, презентация, веб-сайт түрінде эссе ұсынуға шақырылады. | |||||||||
АКТ қолдану дағдылары | Пернелерді, сондай-ақ тегтердің тез жиынтығын қолдана отырып бағдарламаларды жөндеу шеберлігі | |||||||||
Денсаулық және қауіпсіздік |
| |||||||||
Сабақтың барысы | ||||||||||
Сабақты жоспарлау | Запланированная деятельность на уроке | Ресурстар | ||||||||
Сабақтың басы
| 1. Ұйымдастыру сәті 2. Сабақтың тақырыбына кіріспе - Бүгінгі сабақта не туралы айтамыз ? 3. Сабақтың тақырыбын,оқу мақсатын және бағалау критерийлерін хабарлау | 1слайд 2-3слайд | ||||||||
Сабақтың ортасы 7 минут 2 минут 7 минут 7 минут 2 минут 10 минут 1 минут |
Мұғалім краудфандинг алаңдарының артықшылықтары мен кемшіліктерін сипаттайтын және түсіндіретін ақыл-ой картасын құруды ұсынады. Дескриптор: - краудфандингтің маңыздылығын көрсетеді; - краудфандингтің кемшіліктерін көрсетеді; - краудфандинг тарихындағы маңызды сәттерді көрсетеді; - краудфандингтің стратегияларын тізімдейді; - елдермен танымал сайттарды сипаттайды; - краудфандингтің процестерін көрсетеді. Оқушылар жауаптарын тексеріп, бір-бірін бағалайды. Дидактикалық материал 2. 2.Теориялық материалдарды зерттеу - «Жобаны жылжыту» дегенді қалай түсінесіздер? Бұл не үшін қажет? Жоба қалай дайындалады? Оқушылар өз ойлары мен пікірлерін айтады және бір-бірін толықтырады.Жұптық жұмыс: 1. Әр түрлі мысалдар келтіріңіздер? 2. Бұл жобаларыңызды қалай іске асыруға болатындығы туралы ойларыңызбен бөлісіңіздер? 3. Басқа топтармен ойларыңызды бөлісіп,идеяларыңызды талқылаңыздар. Бір-бірлеріңізді тексеріңіздер . Дидактикалық материал 2. Өзара бағалау: оқушылар бір-бірін тыңдап, жауаптарын бағалайды. 3.Теориялық материалды бекіту: Мұғалім «Менің арманымдағы IT-стартап жобасы» тақырыбына эссе жазуды ұсынады. Дескриптор: - оқушылар өздерінің жоспарлары мен армандары туралы жазады; - краудфандингтің қолданылуын сипаттайды; - стартап жобасын құру және дамыту стратегиясын сипаттайды; - нақты көмек пен краудфандингтің әсерін көрсетеді Оқушылар тестілеу үшін жақсы эссе критерийлерін жасауы керек. Оқушылардан кейін мұғалім олардың критерийлерін ұсынады немесе салыстырады: Ыстық орындық Оқушы мұғалімнің орындығына отырып, өзінің эссесін оқуы керек, ал басқа оқушылар критерийлерге сәйкес бағалайды. Кері байланыс: | 4 слайд 5 слайд 6слайд 7слайд 8слайд 9слайд 10-11слайд 12слайд 13слайд | ||||||||
Сабақтың соңы 2 минут | Рефлексия. | 14слайд | ||||||||
Сабаққа рефлексия Сабақ/ оқу мақсаттары нақты болды ма? Барлық оқушылар ОМ жетті ме? Егер жоқ болса неге? Саралау сабақта дұрыс орындалды ма? Сабақтың уақыт кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан ауытқулар болды ма және неге? | Сабақты ойлау үшін осы бөлімді қолданыңыз. Сол жақ бағандағы сабағыңызға қатысты маңызды сұрақтарға жауап беріңіз.. | |||||||||
Жалпы бағалау Сабақтың қандай екі аспектісі жақсы өтті (оқыту мен оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не көмектесе алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: (А) сабақ барысында мен оқушылардың жетістіктері / қиындықтары туралы нені анықтадым, келесі сабақтарда мен не назар аударуым керек?)? 1: 2: |
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?