IT Startup (ай-ти стартап) және жарнама. Информатика, 11 сынып, сабақ жоспары.


Қысқа мерзімді жоспар

Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы:

11.3В IT Startup (ай-ти стартап)

Мектеп:

Күні:

Мұғалім аты-жөні:

Сынып:11

Қатысушылар саны:

қатыспағандар саны:

Сабақ тақырыбы

IT Startup (ай-ти стартап) және жарнама

Бұл сабақта орындалатын оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

11.4.2.4 жарнама құру (инфографика, бейне)

Сабақ мақсаты

Маркетингтік жарнама туралы түсінік қалыптастыру

Бағалау критерийлері

Білу және түсіну

  • IT Startup түсініктерін сипаттайды

Қолдану

  • Маркетингтік жарнама құрады

Талдау

  • Маркетингтік жарнаманы дамыту тәсілдерін зерттейді.

Тілдік мақсаттар

 

Тілдік емес пәндерге арналған.

Лингвистикалық мақсаттарды, оның ішінде лексика мен сөз тіркестерін анықтаңыз.

Тақырыптық лексика мен терминология:

Бизнес, жарнама, дизайн, өнім, маркетинг, инфографика, кәсіпкер, пайда.

Диалогтар мен жазу үшін пайдалы сөз тіркестері:

• Маркетингтік жарнама құрудың негізгі мақсаты – бұл … .

• Инфографиканың тиімділігі - бұл ...

Құндылықтарды бойға сіңіру

Ынтымақтастық, мақсаттылық

Пәнаралық байланыстар

Пәнаралық байланыс өнер, экономика

Осыған дейін меңгерілген білім

Startup түсінігі

Сабақ барысы

Жоспарланған сабақ кезеңдері

Жоспарланған сабақ іс-әрекеті

Ресурстар

Сабақтың басы

7 мин

  • Ұйымдастыру кезеңі Сәлемдесу.
  • (Ж,Т) Қайталау

Мақсаты: Startup түсініктерін сипаттау

Мұғалім әрекеті

Оқушы әрекеті

Терминдерді сипаттауға үлестірме материалын ұсынады

Startup түсініктерін сипаттайды

Дескриптор:

«Бизнес»/ «өнім» және т.б. түсініктерін сипаттайды.

Бағалау: өз-өзін бағалау, өзара бағалау.

Таныстырылым

Сабақтың ортасы

30 мин

  • (Т) Жаңа тақырып: IT Startup және жарнама (3 мин)

Мақсат: Оқу мақсаттары мен бағалау критерийлерін анықтайды

Мұғалім әрекеті

Оқушы әрекеті

Сабақ мақсаты мен тақырыпты анықтау үшін слайдта сурет ұсынады

Оқушыларға сабақ соңында қандай жетістікке жету керектігін талқылауды ұсынады.

Бағалау критерийлерін талқылайды

Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.

Сабақ мақсаты мен бағалау критерийлерін талдауға белсенді араласады.

4.(Т) Зерттеу жұмысы (12 мин)

Мақсаты: Маркетингтік жарнаманы дамыту тәсілдерін зерттейді.

Мұғалім әрекеті

Оқушы әрекеті

Оқушыларды 3 топқа бөледі:

1 топ: Маркетингтік жарнама.

2 топ: Бейнежарнама.

3 топ: Инфографика.

Зерттеу жүргізуге арналған тапсырма мен сілтеме ұсынады.

Ұсынылған сілтемелерді қолданып, топта жұмыс жасайды және талдайды.

Дескриптор:

  • «Маркетингтік жарнама»/ «Бейнежарнама»/ «Инфографика» туралы түсіндіреді.
  • Маркетингтік жарнаманың маңыздылығын түсіндіреді.

Бағалау: Өзін-өзі бағалау, өзара бағалау.

  • (Ж) Сұрақтар (5 мин)

Мақсаты: алған білімдерін тексеру

Мұғалім әрекеті

Оқушы әрекеті

Зерттеу тақырыптары бойынша сұрақтар қояды

Сұрақтарға жауап береді

Бағалау: Өзін-өзі бағалау

  • (Ж) Практикалық жұмыс (10 мин)

Мақсаты: Маркетингтік жарнама құру.

Мұғалім әрекеті

Оқушы әрекеті

Маркетингтік жарнама құру үшін сайттар ұсынады

Компьютерде жұмыс жасайды

Бағалау: Өзін-өзі бағалау, өзара бағалау.

Таныстырылым

https://www.123rf.com/

https://www.istockphoto.com/

https://www.istockphoto.com/

Онлайн сервистер: Piktochart.com, Canva.com.

Сабақ соңы

3 мин

  • Сабақ соңында оқушылар рефлексия жүргізеді.

Дескриптор:

Өзінің жұмысына баға береді.

Мұғалім әрекеті

Оқушы әрекеті

Оқушыларға өз жұмыстарын бағалауды ұсынады

Өзін-өзі бағалауды жүргізеді. Сұрақтарға жауап береді:

- не білдім, нені үйрендім;

- түсініксіз болып қалған нәрсе;

- нені жетілдіру керек

  • Үйге тапсырма: Өз жобаларына маркетингтік жарнама жасау.

Стикерлар

Қосымша ақпарат

СаралауСіз қалайша көбірек қолдау көрсетесіз? Сіз қабілеті жоғары білім алушыларға қандай тапсырмалар бересіз?

БағалауСіз білім алушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексересіз?

Денсаулық пен қауіпсіздік техникасын сақатау

Мұғалім машиналық оқыту принциптерін қиындық деңгейіне қарай зерттеуді ұсынады.

Мықты студенттер әлсіздерге көмектеседі.

Оқушылардың жауаптары, оқушылардың үлгерімі

Компьютермен жұмыс жасауда денсаулық сақтау технологиялары.

қолданылады

Сабақтың қай екі аспектісі жақсы өтті (оқу мен оқыту тұрғысынан бірге ойланыңыз)?

1:

2:

Сабақты қалай жақсартуға болар еді (оқу мен оқыту тұрғысынан бірге ойланыңыз)?

1:

2:

Сабақ барысында мен сынып жайында немесе жеке оқушылардың жетістіктері/қиыншылықтары туралы не білдім, келесі сабақтарда неге назар аудару қажет?



Толық нұсқасын 30 секундтан кейін жүктей аласыз!!!


Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter

Қарап көріңіз 👇



Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру

Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?
Пікір жазу