IT Startup (ай-ти стартап) және жарнама. Информатика, 11 сынып, сабақ жоспары.
Сабақтың қысқамерзімді жоспары
Пән: Информатика | Мұғалімнің Т.А.Ә: | |||||||||
Уақыты: | Класс: 11 | Оқушылар саны: | ||||||||
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: | 11.3В | |||||||||
Сабақ тақырыбы | IT Startup (ай-ти стартап) және жарнама | |||||||||
Оқу мақсаты | - 11.5.3.4 маркетингтік жарнама жасау (инфографика, видео); | |||||||||
Цели урока | -сапалы инфографика қолданудың артықшылықтарын қарастыру; -инфографика құру барысындағы басты кезеңдерді қарастыру; | |||||||||
Бағалау критерийлері |
| |||||||||
Тілдік мақсаттар | Пәндік лексика және терминология: Инфографика, ықшамды, «вирус» эффектісі, видео Диалог / хат үшін пайдалы сөз тіркестерінің сериясы: Инфографиканы белсенді пайдалану келесі нәтижелерді береді... Инфографика қолданудың артықшылықтары... | |||||||||
Тәрбиелеу мақсаты | Құрдастары мен ересектерге құрмет көрсету, үлкен топтарда және жұптарда ынтымақтастық, академиялық адалдық – өз бетінше жұмыс істеу кезінде, ашықтық – оқушылар сабақтың мақсаты мен міндеттерін өз бетінше анықтай алады | |||||||||
Пәнаралық байланыс |
|
| ||||||||
ЖОСПАР | ||||||||||
Сабақтың басы 3 минут | 1. Сабақ тақырыбына шығу. Ұйымдастыру сәті.
Оқушыларды сабақ тақырыбымен таныстыру Сабақ тақырыбын жариялау, оқу мақсаттарымен, бағалау критерийлерімен танысу. | Ресурстар | ||||||||
Сабақтың ортасы 4 минут 7 минут 5 минут 4 минут 5 минут 10 минут 2 минут | Жаңа материалды қарастыру: «Shuffled words» ойыны «Инфографика» сөзінің анықтамасын алу үшін сөздердің дұрыс тізбегін орнатыңыз: отырып мәтіндік Инфографика - және графикалық форматтарды әдісі берудің біріктіре тиімді әдісі деректерді Инфографика - мәтіндік және графикалық форматтарды біріктіре отырып деректерді берудің тиімді әдісі. Тақырып бойынша видеоматериал қарау: Видеоматериалда айтылған ақпаратты оқушылармен бірге талқылау. Инфографика қолданудың артықшылықтары
Инфографиканы белсенді пайдалану келесі нәтижелерді береді:
Сілтемені пайдаланып, мысал келтіре отырып, жоғарыдағы тармақтардың әрқайсысының мағынасын түсіндіріңіз Дескрипторлар:
Сапалы ақпараттық графика құру барысындағы кезеңдер мен ережелер
Жұптық жұмыс Жұптасып, негізгі аудиториясы ата-аналар мен оқушылар болып табылатын «қашықтықтан оқыту» тақырыбына инфографика құрастырыңыз. Дескрипторлар:
Өзін-өзі бағалау. Қолданылған ресурстар: | https://www.youtube.com/watch?v=VixVd90rVqw https://www.pfcfulfills.com/whitepapers/role-of-promotion-in-the-marketing-mix/ https://create.piktochart.com/ https://www.insales.com.ua/blogs/blog/infografika-dlya-internet-magazina | ||||||||
Қосымша ақпарат | ||||||||||
Саралау - қосымша қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Неғұрлым қабілетті студенттерге қандай міндеттер қойғыңыз келеді? | Бағалау - оқушының оқу деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз? | Пәнаралық байланыс Денсаулық және қауіпсіздік АКТ қатынастары Құндылықтармен байланыс (білім беру элементі) | ||||||||
Зерттеу жұмыстарын орындау барысында шығармашылық деңгейіне қарай саралау жүзеге асырылады. Интерактивті тапсырманы орындау кезінде мұғалім жетекші сұрақтар түрінде қолдау көрсетеді. | Бағалау сабақтың әр кезеңінде өткізіледі: - пікірталасқа қатысу; - тапсырманы орындау; - Сабақтың соңында өзін-өзі реттеуді дамыту мақсатында оқушылар сабақтағы өзіндік жұмысты рефлексия ретінде бағалайды, жетістіктері мен қиындықтарын талдайды, бұл мұғалімге сабаққа студенттердің көзімен қарауға, оны әр оқушы үшін құндылық тұрғысынан талдауға мүмкіндік береді. | Шаршаудың алдын-алу мақсатында сабақта белсенді іс-шаралар қарастырылған, физикалық белсенділің жоспарланған. |
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?