IT Іске қосу және жарнама. Информатика, 11 сынып, сабақ жоспары, 1 сабақ.


  

 

Ақтөбе қаласындағы физика-математика бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі

Пәні: Информатика

Оқытушының аты-жөні:

Күні:

Сынып : 11

By : оқушылардың саны 10-12

Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі

11.3B IT Іске қосу

Сабақтың тақырыбы

IT Іске қосу және жарнама

Алдыңғы білім

Оқушылар стартап ұғымдарын біледі

Үйрену мақсаттары

11.5.3.4 маркетингті құру

жарнама ( инфографика , видео)

 Сабақтың мақсаттары

- жарнаманың маңыздылығын біледі

- инфографика ұғымын біледі

- инфографиканың түрлерін біледі

Бағалау критерийлері

-жарнаманың маңыздылығын түсінеді

- инфографиканың түрлерін біледі

 Тілдік мақсаттар

● Пәндік лексика мен терминология : стартап , жарнама      

 Мәндерді енгізу

Адалдық, ынтымақтастық, толеранттылық, үштілділік , денсаулық, құрмет, жауапкершілік және өмір бойы білім алу,

 Пәнаралық байланыстар

Нәрсе

 

Кезең

 

 Саралау

- тапсырмаларды таңдауда: оқушыларға тапсырмаларды орындау кезінде көп деңгейлі ;

- белгілі бір студенттен күтілетін нәтижеде;

- оқушылардың жеке қабілеттерін ескере отырып, оқу материалы мен ресурстарды таңдауда.

АКТ-ны қолдану дағдылары

Интернет-ресурстарды қолдану арқылы ақпарат іздеу.

Денсаулық және қауіпсіздік

Қолданылған физикалық минуттар және белсенді әрекеттер.

Осы сабақта қауіпсіздік ережелерінен алынған заттар.

Ho е сабақ

Сабақтың басталуы

 

3 минут

Жоспарланған сабақ әрекеттері

  • Ұйымдастыру уақыты.

(байланысты тексеру, оқушымен кездесу және т.б.)

  • Сабақтың тақырыбын хабарлау, оқу мақсаттарымен және бағалау критерийлерімен таныстыру.

Ресурстар

Тұсаукесер

 

 

1-2 бет

Орташа сабақ

6 минут

 

 

 

 

 

 

6 минут

 

 

 

 

3 минут

 

 

5 минут

 

 

 

 

 

 7 минут

 

 

 

6 минут

 

 

 

4 минут

Оқушылардың білімін жаңарту :

Студенттер өткен тақырыптар бойынша келесі сұрақтарға жауап береді

  • Жылжыту дегеніміз не?
  • Жарнама қашан қолданылады?
  • Сатудың негізгі әдістері қандай?

 

Жаңа материалды үйрену

1) Мұғалім жарнамалық хабарламаның маңыздылығын көрсетеді .

2) Келесі, ол жарнамалық тартымдылықты дамыту процесін көрсетеді .

3) Жарнама көрсетілуі мүмкін

  • мәтін;
  • кескіндемелік.

4) Мұғалім тақырыпқа инфографика әкеледі .

5) Әрі қарай мұғалім кескіннің негізгі элементтерін көрсетеді.

6) Инфографиканың түрлері

 

 

 

7) Студенттер инфографикалық типтер тақырыбын әрі қарай зерттейді .

 

Бағалау

Оқушылар сұрақтарға жеке жауап береді.

Мұғалім соңында оқушылардың жұмысын тексереді.

 

Рефлексия

Мұғалім жалпы сабақтың қорытындысын шығарады.

 

3 бет

 

 

 

 

 

 

4-9 бет

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 бет

Қосымша 1

 

 

 

11 бет

 

 

12 бет

Сабақ туралы рефлексия

Сабақ мақсаттары / оқу мақсаттары шынайы болды ма?

Барлық студенттер AC-ге қол жеткізді ме?

Егер жоқ болса, неге болмайды?

Сабақта саралау дұрыс па?

Сабақтың уақытша кезеңдері өтті ме?

Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды және неге?

Осы бөлімді сабақ туралы ой толғау үшін пайдаланыңыз. Сол жақ бағаннан сабағыңызға қатысты маңызды сұрақтарға жауап беріңіз .

Жалпы ұпай

Сабақтың қандай екі жағы жақсы өтті ( оқытуды да, оқуды да ойлаңыз )?

1:

2:

Сабақты не жақсартуы мүмкін ( оқытуды да, оқуды да ойлаңыз )?

1:

2:

Сабақ барысында мен сынып туралы не білдім немесе жекелеген оқушылардың жетістіктері / қиындықтары туралы не білдім, келесі сабақтарда неге назар аудару керек?



Толық нұсқасын 30 секундтан кейін жүктей аласыз!!!


Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter

Қарап көріңіз 👇



Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру

Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?
Пікір жазу