Жобаны алға жылжыту. Информатика, 11 сынып, презентация, 2 сабақ.
Ұзақ мерзімді жоспардың бөлімі: 11.3В бөлім: ITStartup (ай-ти стартап) | Мектеп: | |||
Күні |
| |||
Сабақтың тақырыбы | Жобаны алға жылжыту | |||
Оқыту мақсаты | 11.4.2.3 өнімді насихаттау және сату жолдарын сипаттау | |||
Сабақтың мақсаты | Стартапты алға жылжыту әдістерін біліп алу | |||
Бағалау критерийі |
| |||
Тілдік мақсаттар | Пәндік лексика мен терминология: Стартап, лендинг, нарық, талдау, блог, маркетинг. Диалог/жазу үшін қажетті сөз тіркестері топтамасы: Іске қосу жасау - бұл тек жартысы ғана ... Стартапты жобалау және іске қосу кезеңдері ... Стартап келесі бөліктерге бөлінеді .. | |||
құндылықтар | Құрмет, ынтымақтастық, өмір бойы білім алу. | |||
Пәнаралық байланыс | Экономика, Өнер. | |||
Алдыңғы білім | Стартап туралы алдыңғы сабақтардан білім |
Сабақ барысы
Жоспарлаған кезеңдері | Жоспарланған іс-әрекеттер | Дереккөздер | ||||||||||||||||||||
Сабақтың басы 0-2 мин | (С) Амандасу, сабақта жоқ балаларды тексеру. Сабақ тақырыбын, мақсатын, бағалау критерийлермен таныстыру. | Презентация. | ||||||||||||||||||||
Сабақтың ортасы 3 – 6 мин 7 - 28 мин 29-37 мин | (Т,С) Мұғалім оқушыларды 3-4 топқа бөледі. Өткен сабақтан бір сөйлем құрастыруға сұрайды. Сөйлемдегі әр сөз үшін бір ұпай беріледі, егер сөйлемде көп сөз болса, сол топ жеңіске жетеді. Бірақ сөйлемде синтаксистік және грамматикалық қателер болса, онда топқа 0 ұпай беріледі. Сөйлем құрастыруға бір минут уақыт беріледі, тақтаға жазуға бір минут беріледі, содан кейін бірге тексереді.
ДЕСКРИПТОРЛАР:
Бағалау: - өзара бағалау - мұғалімнің кері байланысы (Т) Мұғалім оқушыларды 3 топқа бөледі. Оқушылар «Стартапты алдыға жылжыту тәсілдері» тақырыбына постер құрастырады.
ДЕСКРИПТОРЛАР:
(Т) Топтар өз жұмыстарын ұсынады.
ДЕСКРИПТОРЛАР:
Бағалау: - өзара бағалау - мұғалімнің кері байланысы Дифференциация: егер оқушы тапсырманы орындай алмаса мұғалім көмектеседі | |||||||||||||||||||||
Сабақтың соңы 38-40 мин | (Ф) Сұрақтар қою арқылы өткен материалды қайталау:
| |||||||||||||||||||||
Сабақта саралау тапсырмалары болды ма? Қалайша қолдау көрсете аламын? Қабілетті оқушыларды оқытуда алдыма қандай міндеттер қоямын? | Оқушылардың материалды қаншалықты игергенін қалай бағалаймын? | Денсаулық пен қауіпсіздік техникасын сақтау | ||||||||||||||||||||
егер оқушы тапсырманы орындай алмаса мұғалім көмектеседі | Постерлер, сабақтың соңында фронтальды сұрақ-жауап жүргізу. | Қауіпсіздік ережелерін қадағалау |
Сабақ бойынша рефлексия
Сабақ/ оқыту мақсаттары шыншыл ма? Барлық оқушылар ОМ жетті ме? Егер жоқ болса, неге? Сабақтағы саралау дұрыс өтті ме? Сабақтағы кезеңдер сақталды ма? Жоспардан тыс не жасалды? Неге? | ||
Жалпы бағалау Қандай екі аспект жақсы өтті? (оқыту мен білім беру туралы ойланыңыз) 1: 2: Сабақты жақсартуға не себеп болатын еді? (оқыту мен білім беру туралы ойланыңыз) 1: 2: Сабақ барысында сыныптың жетістігі туралы не ойладым/ жеке оқушылардың қиындығы, келесі сабақтарда неге назар аудару қажет? |
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?