Мобильді бағдарламаны жасау. Информатика, 11 сынып, сабақ жоспары.
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 11.3А Заттар интернеті | Мектеп: | |||||||||||
Күні: | Мұғалімнің тегі, аты, әкесінің аты: | |||||||||||
Сыныбы: 11 | Қатысушылар саны: | Жоқ: | ||||||||||
Сабақ тақырыбы | Мобильді бағдарламаны жасау | |||||||||||
Осы сабақта қол жеткізілген оқу мақсаттары | 11.5.2.1 дизайнерде достық мобильді клатты интерфейс жасау 11.5.2.2 шарттары мен циклдары бар код блоктарын пайдалана отырып, мобильдік қосымшаны әзірлеу 11.5.2.3 электрондық мобильдіклатты орнату әдісін түсіндіру | |||||||||||
Сабақ мақсаттары | Оқушылар:
| |||||||||||
Бағалау критерийлері | Құрастырушыда мобильді бағдарламаны жасайды Бағдарламаны жасау үшін негізгі блоктарды пайдалану Бағдарламаны мобильді құрылғыда сынау | |||||||||||
Тіл мақсаттары | Оқушылар:
Пәндік лексика және терминология Қосу, қосу, жою, жоба, жасау, басқару,іскеқосу,блоктау, құрастырушы, датчик. Диалог/әріп үшін пайдалы сөз тіркестерінің қатары к Қосымшаны Құрылғыға қосу үшін.......... Қажетті бағдарламағае компоненттерді қосу үшін... Қолданбаны әзірлеу үшін мен блоктардыпайдаландым... | |||||||||||
Мәндерді ояту | Іс-шаралар сыныпта топтық жұмыс жүргізу, проблемалық жағдайларды ұйымдастыру арқылы жүзеге асырылады. | |||||||||||
Алдын ала білім | Оқушылар мобильдіқосымшаны пайдаланудың негізгі ұғымдарын біледі. Олардың объектіге бағдарланған даму ортасында жұмыс тәжірибесі бар. | |||||||||||
Сабақ барысы | ||||||||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сыныптағы жоспарлы қызмет | Ресурстар | ||||||||||
Сабақ басталады | ||||||||||||
2 мин. | Мұғалім сабаққа дайындығын тексереді. Сабақтың тақырыбы мен мақсаттары туралы ақпарат алу Сабақ тақырыбы: Мобильді бағдарлама жасау Мақсаттарымен сабақтары: 11.5.2.1 дизайнерде достық мобильді клатты интерфейс жасау 11.5.2.2 шарттары мен циклдары бар код блоктарын пайдалана отырып, мобильдік қосымшаны әзірлеу 11.5.2.3 электрондық мобильдіклатты орнату әдісін түсіндіру | Көрсетілім | ||||||||||
Сабағының орта сүйемесі | ||||||||||||
16 мин. 16 мин. 3 мин. | (О, Д) Бағдарлама өнертапқышында бағдарламаны көрсету және түсіндіріңіз. Inventor Оқушылардан сұрақ қойыңыз: Сіз қалай ойлайсыз, бұл бағдарлама не істейді? App Inventor-де мобильді қосымшаны құрудың артықшылықтарынталқылап көрсін. (И, Р,Ф) Қалыптастырушы бағалау Менімен сөйлесу(TalkToMe)2-бөлім: Шайқау және реттелетін енгізу Оқушылар датчикпен жұмыс істеуді және нұсқаулыққа сәйкес қосымшаны жасайды. 2-сабақ (И, Р,Ф) Жеке немесе жұптық жұмысты ұйымдастыру (оқушылардың шеберлігіне немесе аудиториядағы жабдықтың көлеміне)байланысты). BallBounce:қарапайым ойын бағдарламасы Дифференциация: Оқушылармен осы бағдарламаны қалай кеңейтуге болатынын талқылап, оқушыларды білім жобасыннақтылау үшін жылдамырақ шақыру. | Көрсетілім | ||||||||||
Сабақтың соңы | ||||||||||||
3 мин. | Барлық бөлім бойынша мұғаліммен бірге оқушыларға сұрақ-жауап беру. Үй тапсырмасы: Оқушыларды үй тапсырмасының шығармашылық жұмысы ретінде өз шағын жобасын жасау үшіншақырыңыз.а | Көрсетілім | ||||||||||
Саралау – қосымша қолдау көрсетуді қалай жоспарлап отырсыз? Оқушыларға қандай тапсырмаларды қоюды жоспарлап отырсыз? | Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруге болады? | Еңбек қауiпсiздiгi және еңбек | ||||||||||
Қосымша қолдау
Неғұрлым қабілетті оқушылар
| Сұрақтарға жауаптар және жауаптар сеансы. Нәтижелерді/табыстарды түсіну үшін қарап шығу сұрақтарын пайдаланыңыз. | Туберкулез бен туберкулез бен білім алушылардың сәйкестігін тұрақты бақылау. | ||||||||||
Сабақ шағылысуы Сабақ/оқу мақсаттары шындыққа жанаспайды ма? Барлық оқушылар C.I.A.-ға жетті ме? Олимпте болмаса, неге олайтан? Ақиқатты саралау дұрыс па? Сабақтың уақыт кезеңдері тұрақты болды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды және неліктен? |
| |||||||||||
Жалпы балл Сабақтың екі аспектіжақсы өтті (оқыту мен оқу туралы ойлау)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не көмектесе алады (оқыту мен оқу туралы ойлау)? 1: 2: Сабақ барысында жекелеген оқушылардың сабақ немесе жетістіктері/қиындықтары туралы не білемін, келесі сабақтарда нені ескеруім керек? |
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?