Жобалау жасанды интеллект. Информатика, 11 сынып, сабақ жоспары.
Бөлім: 11.1А Жасанды интеллект | Мектеп: НЗМ Павлодар | |||||||
Күні: | Мұғалімнің аты: Магауин КМ | |||||||
Сынып: 11 | Қатысушылардың саны: | жоқ: | ||||||
Сабақтың тақырыбы: | Жобалау жасанды интеллект | |||||||
Сабақтың мақсаты | 11.3.4.3 жобалау нейронную желісі электрондық кестеде/бағдарламаларында математикалық модельдеу бойынша дайын алгоритм; | |||||||
Бағалау критериі | Біледі: қалай жұмыс істейді нейрон; Ретінде жобалау нейронную желісі; Ретінде пайдалану БОЙЫНША оқыту үшін компьютер, болжау; | |||||||
Тілдік мақсаттар | Оқушылар: Туралы талқылайды жобалау нейрондық желілер; Құру нейрондық желілер; Пәндік лексика және терминология: Нейрон желісі –нейрондық желі - neural network Пролог – шекті - threshold Сезімдік – тегістеу - smoothing Қате – қате - error Болжам - болжам - forecast Функциясы іске қосу – белсендіру функциясы - activation function | |||||||
Қысқа мерзімді жоспар | ||||||||
Сабақтың кезеңдері | Жоспарланған қызмет сабақта | Ресурстар | ||||||
5 мин | Өзектендіру. Ұйымдастыру кезеңі Хабарландыру жаңа тақырып. Оқушылар жазады, тақырыбы және оқыту мақсаттары | Презентация Слайд 1-2 | ||||||
10 мин 5 мин 5 мин 10 мин | Мұғалім түсіндіреді ұғымы нейрондық желілер https://www.youtube.com/watch?v=CtlHxItrvbk Функциясын іске қосу нейросети: сигмоида, сызықты, сатылық, ReLu, tahn жетекші сұрақтар қоюға енгізу туралы жобалау нейронды желілер, Мысалдар нейропакетов. 1 Тапсырма (зерттеу және талдау). Тарату сигналдары бойынша нейрон Бағалау. Ұғыну. Кері байланыс оқушылар | Слайд 4-7 Слайд 8 Слайд 9 | ||||||
5 мин | Бағалау шешуге оқушы. Айдауға бойынша слайдтарға деректерімен Шығару сабақтың сілтеме оқыту мақсаттары, тақырыбы. Кері байланыс оқушы ЖАТТЫҒУ КӨЗ / ФИЗ.МИНУТЫ | Слайд 8 Слайд 9 Слайд 10 | ||||||
Қосымша ақпарат | ||||||||
Саралау – Сіз қалай жоспарлап көрсетуге көбірек қолдау? Қандай міндеттер жоспарласаңыз, алдына аса қабілетті оқушылармен? | Бағалау – Сіз жоспарласаңыз, тексеру, материалды меңгеру деңгейі, оқушылар? | Пәнаралық байланыс Денсаулығы мен қауіпсіздігі Байланысты АКТ Байланысты құндылықтар (тәрбие элементі) | ||||||
Рефлексия Болды ма іске асырылған сабақтың мақсаты/Күтілетін нәтижелер шынайы? Неге бүгін үйренді оқушылар? Қандай болды, сыныпта? Іске қосылмаған ба саралау? Барлық, уақыт жетпеді ме? Қандай өзгерістер енгізілді жоспары және неге? |
| ||
Жалпы бағалау Қандай екі аспектісі сабақ жақсы өтті (ойланыңыз, қалай оқыту туралы, сондай-ақ оқыту туралы)?
Қандай екі нәрсені жақсарта сабақ (ойланыңыз, қалай оқыту туралы, сондай-ақ оқыту туралы)? білдім(а) сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушыларда осындай көмектеседі, маған дайындалу келесі сабаққа?
|
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?