Web – парақшасын жасау. Информатика, 10 сынып, сабақ жоспары.
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Пәні: Информатика | Мұғалімнің аты жөні: | |||||||||
Уақыты: | Сынып: 10 | Оқушылар саны: | ||||||||
Ұзақ мерзімді жоспардағы бөлім | 5 бөлім. Web-жобалау | |||||||||
Сабақ тақырыбы | Web – парақшасын жасау | |||||||||
Алдын ала білу керек | - оқушылар html-парақшасының құрылымын және html- тілінің негізгі тегтерін біледі | |||||||||
Оқу мақсаты | 10.2.3.3 web-парақшаға графика және анимацияны (логотип, баннер және т.б.) орналастыру | |||||||||
Сабақ мақсаты | web-парақшасын жасау барысында графикалық объектілерді қолдану | |||||||||
Бағалау критерийлері | web-парақшасын жасау барысында графикалық объектілерді қолдану | |||||||||
Тілдік мақсаты | Терминологиялық сөздік: : тэг, атрибут, img, src, align, bottom, middle, top, height, weight. Келесі сөйлемдерді колдану: Параметр - ............................ Жолы - ...... | |||||||||
Құндылықтарын саралау | Үштілділік – теориялық ақпараттарды оқу барысында, Жауапкершілік – жаңа тақырыпты оқу барысында,оқу – практикалық жұмыс жасау барысында | |||||||||
Пән аралық байланыс |
|
| ||||||||
Дифференциация | - зерттеу жұмысын өткізу кезенінде оқушылардың ерекшеліктерін ескеру; - оқушылардың жеке қабілеттерін ескере отырып электронды рессурстарды тандау. | |||||||||
АКТ қолдану дағдылары |
| |||||||||
Денсаулық және қауіпсіздік ережелерін сақтау |
| |||||||||
Сабақ барысы | ||||||||||
Сабақтын жоспарланған бөлімдеті | Сыныптағы жоспарланған іс шаралар | Ресурстар | ||||||||
Сабақтын басыа 6 мин | 1.Ұйымдастыру. Оқушылармен амандасу. 2. Өткен тақырыпқа шолу: - Web-парақша мазмұны қандай ақпараттарды қамтыйды? Оқушылар сұраққа жауап беру арқылы пікір алмасады және бір-бірлерін бағалайды. Жасырылып қалған атрибуттарды берілген суреттерге қарап отырып орнына қою. Дескриптор: - тиісті мәтін мен суреттің орналасу ретіне қарап тэгтердің атрибутын анықтайды Өзін өзі бағалау. 3. Сабақ тақырыбына жетелеу - Төменде көрсетілген графика форматтарының бір-бірінен айырмашылығы қандай? - Бүгінгі сабақта не туралы айтамыз? 4. Сабақ тақырыбын, оқу мақсатын және бағалау критерийлерімен таныстыру | Презентация Слайд 1-2 Слайд 3 Слайд 4 Слайд 5-6 | ||||||||
Сабақтын ортасы 15 минут 14 мин |
Оқушылар бір бірлерін тыңдап және өз ойларымен бөліседі. Мұғалім оқушыларға ғаламтор көздерінен теориялық материалды оқуға ұсынады және келесі сұрақтарға жауап беруін сұрайды:
Бір бірлерін бағалау: оқушылар бір бірін тыңдау арқылы берілген жауаптарды бағалайды.
1.<map> тегін қолдана отырып, карталы сурет жасаңыз. 2.Сәндеу мен тақырыпты өзіңіз таңдаңыз. Жеке жұмыс. Өзін өзі бағалау. Бағалау критериясы:
Өзін өзі бағалау. Бір-бірін бағалау. | Слайд 7 Слайд 8 | ||||||||
Сабақтын соңы 5 мин | Рефлексия.
| Слайд 9 | ||||||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақтын мақсаты/оқу мақсаттары шынайы болды ма? Оқу мақсатына барлық оқушылар жеттіме? Жоқ болған жағдайда не себепті? Сабақтын дифференциациясы дұрыс өтілді ме? Сабақтын уақыттық кезендері тұрақты болдыма? Сабақ жоспарынан не және неге кету керек еді? | Сабақты көрсету үшін осы бөлімді пайдаланыңыз. Сол бағандағы сабақ туралы ең маңызды сұрақтарға жауап беріңіз. | |||||||||
Жалпы баға Сабақтын қандай екі кезені жақсы өтті (оқыту мен оқуды ойлау керек)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не көмектесе алады (оқыту мен оқуды ойлау керек)? 1: 2: Сабақ туралы не білдім немесе немесе кейбір оқушылардын жетістіктері /қиындықтары. Келесі сабақта назарды неге аудару керек? |
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?