Web-парақша жасау. Информатика, 10 сынып, сабақ жоспары.
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Wеб - жобалау | Мектеп: | ||||||
Класс: 10 | Пән мұғалімі: | Білім алушылар саны: | |||||
Сабақ тақырыбы: | Web-парақша жасау | ||||||
Оқу мақсаттары |
| ||||||
Бағалау критерийлері |
| ||||||
Тілдік мақсаты:
|
| ||||||
Құндылықтар |
| ||||||
ИКТ қолдану дағдылары |
| ||||||
САБАҚ БАРЫСЫ | |||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сыныптағы жоспарланған іс-шаралар | Ресурстар | |||||
Сабақтың басы 5 минут |
Сабақ тақырыбына алып келу. - zelo.kz сілтемесі бойынша өтіп, материалды оқыңыз. - Қазақстандықтар қандай сайттарды жиі пайдаланады? - Күнделікті өмірде түрлі сайттарды пайдалану қажеттілігі туралы студенттермен бірлескен әңгімелесу. - Веб-сайттар қалай құрылды? Веб-сайттарды құрудың қандай әдістері сізге белгілі? Студенттермен бірлескен әңгіме. Оқытушы алдыңғы сабақтарда алған білімін бағалайды. - Сіз қалай ойлайсыз, жоғарыда аталған бағдарламалардың қайсысы сайт жасаудың негізі болып табылады? (Html) - Бұл сөйлемде жетіспейтін сөзді анықтаңыз. - Бүгінгі сабақта қандай тақырыпты талқылаймыз? 3. Сабақтың тақырыбын және мақсатын жариялау, оқытудың мақсаттары мен бағалау критерийлерімен танысу. | Презентация | |||||
Сабақ ортасы 30 минут
| 4. Жаңа материалды оқып үйрену: - Берілген бағдарлама кодымен танысыңыз. Осы кодпен жасалған веб-парақшаның суретін сызып көріңіз? Оқушылар жұп болып (шағын топ) бағдарлама кодының жұмыс нәтижесін бейнелейді. Нәтижелер магниттік тақтаға орналастырылады. - Мұғалім HTML мүмкіндіктері туралы бейнематериалды көруді ұсынады. Соңынан Студенттермен бірлескен әңгіме өткізеді. - Бұдан кейін мұғалім теориялық материалдарды өз бетімен оқып, ноутбукте жазбаларды өз бетімен қысқаша жазып алуды ұсынады. Студенттермен жеке жұмыс. 5. Теориялық материалдарды бекіту Интернет-ресурстармен жеке жұмыс. Өз-өзін бағалау. 6. Практикалық жұмыс. - Материалды тексеріп, веб-парақшаны жасаңыз. Дербес компьютерде жеке жұмыс. Өз-өзін бағалау. Дескрипторлар: - НТМL тегтерін қолданады - Веб-бетті жүзеге асырады және жасайды 7. Жаңа материалды меңгеру деңгейін тексеріңіз - Тестілік сұрақтарға жауап беру үшін онлайн-ресурсты пайдалану. Өз-өзін бағалау. | https://bilimland.kz/ru/courses/informatika-ru/9-klass/lesson/html-i-html-redaktor | |||||
Сабақ соңы 5 минут | Рефлексия - Студенттер осы кодқа сәйкес веб-беттің суреттерін бағалауға және қажет болған жағдайда өзгертуге мүмкіндік алады. | ||||||
Дифференциация - Сізге қандай қолдау көрсетуді қалайсыз? Сіз қабілетті оқушыларға қандай міндеттер қоюды жоспарлайсыз? | Бағалау - студенттердің оқу деңгейін қалай тексеруге болады? | Денсаулық және қауіпсіздік | |||||
Студенттер желілік жабдықтарды талқылағанда өз тәжірибелерін көрсетіп, өздерін топтық іс-шараларға қатысуға мүмкіндік алады, мұнда олар кеңесші ретінде немесе оқушы ретінде өздерін көрсете алады. | Жабдықты анықтаудағы жауаптардың және дәлдіктің, сымды және сымсыз желідегі функцияларының, желілік компоненттердің артықшылықтары мен кемшіліктерінің бағалануы. | Уақытты басқару талаптарына сай болу, жабдықтар мен ресурстарды мұқият өңдеу. | |||||
Сабақтың көрінісі Сабақтың / мақсаттардың мақсаттары шынайы болған ба? Барлық студенттер Оқу-мақсатына жетті ме? Егер жоқ болса, неге жоқ? Сабақта дифференциация дұрыс па? Сабақты уақыт кезеңдері сақталды ма ? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды және неге? |
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» Freedom bank-те керемет акция! 1000 ₸ кэшбек сыйлайды
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды