Сараптамалық жүйелер. Информатика, 10 сынып, сабақ жоспары.
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Пән: Информатика | Мұғалімнің аты-жөні: | |||||||||
Күні: | Сынып: 10 | Оқушылар саны: | ||||||||
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі | 6 бөлім. Бағдарламалық жасақтама | |||||||||
Сабақтың тақырыбы | Сараптамалық жүйелер | |||||||||
Алдын ала білу керек | Студенттер жасанды интеллект пен сараптамалық жүйелерін түсінеді | |||||||||
Оқу мақсаты | 10.3.2.1 Жасанды интеллект және сараптамалық жүйелерін (анықтамалар, қолдану ортасы) | |||||||||
Сабақтың мақсаты |
| |||||||||
Бағалау критерийлері |
| |||||||||
Тілдік мақсаты | Білім жүйесіне негізделген жүйелерді қолданудың мысалдары ... Болашақта, жасанды интеллект ... облыста ... үшін қолданылады АИ негізгі қызметі болып ... табылады. Сараптамалық жүйелер ... жеңілдетеді ... сараптама жүйесі, себебі ... Жасанды интеллект, сараптама жүйесі | |||||||||
Құндылықтарын саралау | Үштілдік - теориялық материалды зерттеуде; жауапкершілік - жаңа материалдарды зерделеуде, практикалық жұмыстарды орындау кезінде. | |||||||||
Пән аралық байланыс |
|
| ||||||||
Дифференциация
| - қорытынды нәтиже және студенттің жауабы бойынша - өзара әрекеттесу нысандары мен тапсырманың қарқынына сәйкес | |||||||||
АКТ қолдану дағдылары | Жылдам пернелерді пайдаланып, бағдарламаларды оңтайландыру, сондай-ақ тегтердің жылдам жинағы | |||||||||
Денсаулық және қауіпсіздік ережелерін сақтау |
| |||||||||
Сабақ барысы | ||||||||||
Жоспарланған сабақ кезеңдері | Жоспарланған сабақ | Ресурстар | ||||||||
Сабақтың басы 4 минут | 1. Ұйымдастыру сәті 2. Сабақтың тақырыбын қорытындылау Мұғалім бейнеролик көруді ұсынады (стоп 01:46) - Бүгін біз сабақта не туралы сөйлесеміз? 3. Сабақтың тақырыбын, оқу мақсаттарын және бағалау критерийлерін жариялау | Слайд 1 Слайд 2-3 | ||||||||
Сабақтың ортасы 5 минут 2 минут 10 минут 5 минут 10 минут 2 минут |
Мұғалім пікірталас жасау үшін сұрақтар қояды:
Студенттер бір-бірінің жауаптарын бағалайды. Оқытушы студенттердің бастапқы білімін бағалайды. 2. Теориялық материалды зерттеу - «сараптамалық жүйелер» терминін қалай түсінесіз? Не үшін қажет? Оның мақсаты? Студенттер өз пікірлерін білдіреді, бір-бірін тыңдайды және толықтырады. Оқытушы интернет-ресурстар пайдалану арқылы теориялық материалдарды оқып, келесі сұрақтарға жауап беруді ұсынады:
Өзара бағалау: студенттер бір-бірін тыңдап, жауаптарын бағалайды. 3. Теориялық материалдарды бекіту: Жетіспейтін атрибуттарды осы суреттегіге сәйкес келтіріңіз: Дескриптор:
Өзін-өзі бағалау. 4. Практикалық жұмыс. Бұрын көрілген бейнероликті пайдалана отырып, студенттер СЖ құру керек.
Жеке жұмыс. Өзін-өзі бағалау. Бағалау критерийлері:
Өзін-өзі бағалау. | Слайд 4-7 Слайд 8 Слайд 9-10 Слайд 11-12 Слайд 13 Слайд 14 | ||||||||
Сабақтың соңы 2 минут | Рефлексия.
| Слайд 15 | ||||||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақтын мақсаты/оқу мақсаттары шынайы болды ма? Оқу мақсатына барлық оқушылар жеттіме? Жоқ болған жағдайда не себепті? Сабақтын дифференциациясы дұрыс өтілді ме? Сабақтын уақыттық кезендері тұрақты болдыма? Сабақ жоспарынан не және неге кету керек еді? | Сабақты көрсету үшін осы бөлімді пайдаланыңыз. Сол бағандағы сабақ туралы ең маңызды сұрақтарға жауап беріңіз. | |||||||||
Жалпы баға Сабақтын қандай екі кезені жақсы өтті (оқыту мен оқуды ойлау керек)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не көмектесе алады (оқыту мен оқуды ойлау керек)? 1: 2: Сабақ туралы не білдім немесе немесе кейбір оқушылардын жетістіктері /қиындықтары. Келесі сабақта назарды неге аудару керек? |
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?