Анимация. Информатика, 10 сынып, сабақ жоспары, 2 сабақ.
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Пән: Информатика | Мұғалімнің аты-жөні: | |||||||||
Дата: | Класс: 10 | Оқушы саны: | ||||||||
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі | 5 Бөлім. Веб-жобалау | |||||||||
Сабақтың тақырыбы | Анимация | |||||||||
Бастапқы білім | - графикалық бейнелердің түрлері туралы түсінік болу және әртүрлі графикалық редакторлардағы кескіндерді құру принциптерін түсіну | |||||||||
Оқыту мақсаттары | Веб-парақша үшін негізгі кадрлардан анимация жасау | |||||||||
Сабақтың мақсаттары | Оқушыларды анамиция жасау қадамдарымен таныстыру | |||||||||
Бағалау критерийлері | - негізгі кадрдһлар бойынша анимация құра алады - анимацияны сайтқа жариялай алады | |||||||||
Тілдік мақсаттар
|
| |||||||||
Құндылықтарды дарыту | - құрметтеу: сыныптастарының идеяларын құрметтеу; - жауапкершілік: сабақ барысында өзін-өзі бағалау, өзара бағалау; - өмір бойы оқу: компьютерде жұмыс істеу кезеңінде. | |||||||||
Пәнаралық байланыстар |
|
| ||||||||
Дифференциация |
| |||||||||
АКТ қолдану дағдылары |
| |||||||||
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы |
| |||||||||
Сабақтың барысы | ||||||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар | ||||||||
Сабақтың басы 2 минут | 1.Ұйымдастыру бөлімі. Оқушылармен салемдесу. 2. Сабақ тақырыбын, оқу мақсаттары мен бағалау критерилерін жариялау | презентация 1-2 слайд | ||||||||
Сабақтың ортасы 5 минут 15 минут 5 минут 5 минут |
Оқушыларға learningapps.org интернет ресурсында тапсырма орындау арқылы өткен сабқтың материалын еске түсіру ұсынылады. Дескриптор:
Мұғалім оқушылардан келесі сұрақ туралы ойланып, жауап берулерін сұрайды:
Мұғалім оқушылардың жауаптарын тыңдайды. Әңгіме жүргізіледі және құттықтау үшін анимациялық суреттерді қолдануға болады деген шешімге келеді. Әрі қарай мұғалім әлеуметтік желіде достарымызды туған күнімен құттықтауға болатын анимациялық суретті Gimp графикалық редакторында өзіміз жауды ұсынады. Оқушылар өз нәтижелерін көрсетеді. Өзара бағалау. Мұғалім келесі сұраққа жауап беруді ұсынады:
Әңгіме жүргізіледі, мұғалім оқушылардың жауаптарын тыңдайды. Әрі қарай мұғалім сабақ мақсатының жартылай ғана орындалғанын айтады және қалған жартысын жабу үшін анимацияны веб-парақшаға қалай орналастыруға болатындығы туралы ақпаратпен танысып, қажет мәліметтерді дәптерлеріне жазып алуды ұсынады.
| 3 слайд 4-5 слайд 6 слайд goo.gl/6a9sib 7-8 слайд | ||||||||
Сабақтың соңы 2 мин | Рефлексия: Сөйлемді аяқтаңыз бүгін мен үйрендім ... маған қиын болды ... мен түсіндім ... менің қолымнан келді ... бұл ... қызықты болды мен таңқалдым ... | 10 слайд | ||||||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме? Жеткізбесе, неліктен? Дифференциация дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен? | Бұл бөлімді сабақ туралы өз пікіріңізді білдіру үшін пайдаланыңыз. Өз сабағыңыз туралы сол жақ бағанда берілген сұрақтарға жауап беріңіз. | |||||||||
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Бұл сабақтан мен келесі сабағыма әсер ететін, сынып туралы немесе оқушылар жайында нені білдім? |
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?