Mobile Application Development. Информати, 10 сынып, сабақ жоспары.
Қысқамерзімді жоспар
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 10.4В: Жобалық жұмыс | Мектеп: НИШ ФНМ Талдықорған | ||
Күні: | Мұғалімнің аты-жөні: Рамазанов Р.Г. | ||
Сынып: 10 | Сабақта бар оқушылар саны: | жоқ оқушылар саны: | |
Сабақ тақырыбы | Mobile Application Development | ||
Осы сабақта қол жеткізілген оқыту мақсаттары (оқу жоспарына сілтеме) | 10.4.3.3ұялы құралдарға арналған қосымшаны шартты және циклді құрылымдарды қолдану арқылы жасау 10.4.3.4 дамыған мобильді қосымшаны орнату жолын түсіндіріңіз | ||
Сабақ мақсаттары | ұялы құралдарға арналған қосымшаны шартты және циклді құрылымдарды қолдану арқылы жасау дамыған мобильді қосымшаны орнату жолын түсіндіріңіз | ||
Жетістік критерийлері |
| ||
Тіл мақсаттары |
Әңгіме мен жазу үшін пайдалы тіркестер:
| ||
Құрастыру мәндері
| Жобалық жұмыста зерттеудің құндылықтары мен принциптері | ||
Пәнаралық байланыс | Өнер (интерфейсті жобалау барысында) | ||
Алдын ала білім | Оқушылар объектіге бағытталған ортада және ойындарға негізделген бағдарламалау ортасында бағдарлама жасай алады. |
Сабақ жоспары | |||||||
Жоспарланған сабақ кезеңдері | Сабақ барысына жоспарланған әрекеттер | Ресурстар | |||||
Сабақтың басталуы | Студенттерді сабақтың тақырыбымен, оқу мақсаттарымен таныстыру. Сабақ соңына күтілетін нәтижелерді талқылау. | Көрсетілім | |||||
Сабақтың ортасы | Тапсырма: өзіңіздің мобильді қосымшаңыздың интерфейсін плакатта (графикалық редакторда немесе жазу кітапшасында) суреттеу Мобильді интерфейсті бағалау критерийлерін бірлесіп әзірлеу
| Көрсетілім | |||||
Сабақтың соңы | Рефлексия • Бүгін сабақта мен ... • … қызық болды • ... қиын болды • Мен ... түсіндім • Мен ... сезіндім • Мен ... сатып алдым • Мен ... білдім • Мен ... • Мен ... таңқалдым | Көрсетілім | |||||
Дифференциация - Сіз қалай қолдау көрсетесіз? Сіз қабілетті оқушыларға қандай міндеттер қоюды жоспарлайсыз? | Бағалау - Оқушылардың оқу деңгейін қалай тексеруге болады? | Денсаулық және қауіпсіздік | |||||
Студенттердің жеке қабілеттерін ескере отырып, студенттің күтілетін нәтижесі, студентке жеке қолдау көрсету, білім беру материалдары мен ресурстарды таңдауда (Гарднердің Көптеген интеллектінің теориясы), міндеттерін таңдауда әр түрлі болуы мүмкін. Дифференциация уақытты басқару негізінде сабақтың кез келген кезеңінде қолданылуы мүмкін. | Сабақ барысында оқушыларды бағалау үшін қолданылатын әдістерді жазу. | Денсаулық сақтау. Физикалық және белсенді әрекеттер. Сабақта қауіпсіздік ережелерінің қолданылуы. | |||||
Сабақтың көрінісі Сабақтың / мақсаттардың мақсаттары шынайы болған ба? Барлық студенттер DH-ге жетті ме? Егер жоқ болса, неге жоқ? Сабақта дифференциация дұрыс па? Сабақты уақытша кезеңдерде ұстап тұру керек пе? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды және неге? |
| ||||||
Жалпы рейтинг Сабақтың қандай екі аспектісі жақсы өтті (оқыту және оқу туралы ойлаңыз)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не көмектесе алады (оқыту мен оқу туралы ойланыңыз)? 1: 2: Сабақ туралы немесе жеке оқушылардың жетістіктері / қиындықтары туралы сабақта не білдім, келесі сабақтарда не іздеймін? |
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» Қазақстандықтар шетелге қай мезгілде жиірек шығады
» Freedom bank-те керемет акция! 1000 ₸ кэшбек сыйлайды
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?