Көркем идеяларды жүзеге асыру. Дыбыс жазу. Көркем еңбек (ұлдар). 6 сынып, сабақ жоспары.
Қысқа мерзімді жоспар
Сабақ жоспары
Ұзақмерзімді жоспар бөлімі : Визуалды өнер | Мектеп: | ||||||||||||
Дата: | ФИО мұғалім: | ||||||||||||
Класс: 6 | Сабаққа қатысқандар саны | Қатыспағандар саны: | |||||||||||
Сабақ тақырыбы : | Көркем идеяларды жүзеге асыру. Дыбыс жазу | ||||||||||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқыту мақсаттары (оқу жоспарына сілтеме) | Шығармашылық идеялардың көркемдік өрнегі 6.2.1.1 - Өздерінің идеялары мен сезімдерін жеткізу үшін қоршаған әлемнің көрнекі элементтерін және көркем өнер құралдарын анықтау, таңдау және пайдалану. Жұмысты бейімдеу және жетілдіру 6.3.4.1 - Сындарлы пікірлерді қабылдап, бейімделу, өзінің және өзге оқушылардың жетілдіру жөнінде ақпараттандырылған ұсыныстар жасау. | ||||||||||||
|
| ||||||||||||
Тіл мақсаты | Диалог/жазу үшін пайдалы сөз тіркестері.
| ||||||||||||
Құндылықтарға баулу | Балалардың топтарда, жұптарда жұмыс істеу қабілетін көтеру. Студенттерді өздерінің және басқа да шығармаларына қаты-сты пікірін тыңдауға және басқа адамдардың пікір-леріне дұрыс жауап беруге үйрету. Өнер туындылары арқылы сұлулықты қабылдауды дамыту. Студенттердің тәуелсіздігін, табандылығын, қиялын, қызығушылығын дамыту. | ||||||||||||
Пәнаралық байланыс | Теориялық білімді өнер пәні, физика пәнінен қолдану | ||||||||||||
АКТ дағдыларын қолдану | Ақпаратты іздестіру, іріктеу, салыстыру және фактілер мен құбылыстар арасындағы байланыс орнату бойынша студенттердің өзіндік жұмыс дағдыларын дамыту. | ||||||||||||
Алдын ала білімі | Сабақ «Портрет» тақырыбында алған білімдері мен дағды-ларына негізделген. Студенттер адамның пішіні туралы білімін камерамен суретке түсіру және эксперимент жүргізу әдістеріне қолдану мүмкіндігіне ие болады. | ||||||||||||
Сабақты өту барысы | |||||||||||||
Сабақтың жо-спарланған кезеңдері | Сыныптағы жоспарланған іс-шаралар | Сілтемелер | |||||||||||
Сабақтың басы | (К) (Д) - Сабақтың тақырыптары мен міндеттеріне шолу. | ||||||||||||
1 сабақ . | Сабақ мақсаты 1. сюжетке сәйкес кейіпкерлердің дыбысын қарастыру. (П) (Д) орындалу кезеңдері Студенттерді театрландырылған көрсетілімнің фрагментін көрсету. Кейіпкері мен дауысының сипатына назар аударыңыз. Көрермендер жақсы кейіпкерлерді жаман кейіпкерлерден қалай ажыратады? -Әңгімелеуші дауыс интонациясын қалай өзгертеді? -Жарықтандырушы сюжеттің көрнекті етіп қалай көрсетеді? Оқушылар жоспарланған сюжетке сәйкес, кейіпкерлердің дауыстарын салады. Сабақ мақсаты 2: шығармашылық жұмыстарды жасау (Г) (Ф) «Сюжет» Берілген критерийлер бойынша оқушылар театрландырылған көріністі таныстырады.
мұғалімнің басшылығымен тәжірибе жүргізу Уақытылы көмек алу үшін кері байланыс алу. |
| |||||||||||
Сабақтың ортасы | Сабақ мақсаты 3: Дизайнды жетілдіруге түсініктеме беріңіз. (И) (П) (Ф) (Д). Предложите учащимся дать комментарии и выделить сильные стороны в своей работе и работе своих одноклассников. Оқушылар өзінің және сыныптастарының жұмысындағы күшті тұстарына түсініктеме беруін сұраңыз.
? Оқытушының басшылығымен тәжірибе. Уақытылы көмек алу үшін кері байланыс алу. Жұмысты аяқтағаннан кейін оқушылар өз жұмысын және сыныптастарының жұмысын бағалауды сұраңыз | ||||||||||||
Сабақ соңы | Жұмысты аяқтағаннан кейін студенттерді эксперимент нәтижелерімен бөлісуге және «Сэндвич» техникасындағы жұмысын дамыған дескрипторларға бағалауға шақырыңыз: Оқушылар сұрақтарға жауап беруге ынталандырыңыз. -Мен не білдім ,нені үйрендім - Не түсініксіз қалды. - Не нәрсені жақсарту қажет. | ||||||||||||
Дифференциация – Сіз оқушыларға көбірек қол-дау көрсету үшін не істей-сіз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тап-сырма беруді көздеп отырсыз? | Бұл бөлімді оқушы-лар-дың сабақ ба-рысында алған білімдерін бағалау үшін қолданы-латын әдіс-тәсілдеріңізді жазу үшін пайдаланыңыз | Техникалық және денсаулық қауіпсіздікті сақтау | |||||||||||
Студенттердің жеке қабілеттерін есепке ала отырып, студенттің күтілетін нәтижесі, студентке жеке қолдау көрсету, оқу материалдары мен ресурстарын таңдау кезінде міндеттерді іріктеу кезінде саралануы мүмкін (Көптілді интеллект теориясы арналған Гарднер). Уақытты ұтымды пайдалануды ескере отырып, дифференциация сабақтың кез келген кезеңінде қолданылуы мүмкін | Сабақ барысында оқығандарын бағалау үшін қолданылатын әдістерді жазу үшін осы бөлімді пайдаланыңыз. | Денсаулық сақтау технологиясы. Қолданылатын физминутки және белсенді қызмет. Осы сабақта Қауіпсіздік ереже-лерінен қолданылатын элементтер | |||||||||||
Сабаққа арналған Рефлек-сия Егер жоқ болса, не-ге? Сабақтағы диффе-ренциация дұрыс ма? Сабақтың уақыт кезеңдері болған ба? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды және неге |
| ||||||||||||
Жалпы рейтинг Сабақтың қалай жақсы өтті (оқыту мен оқуды ойлау керек)? 2: 1: Сабақты жақсартуға не көмектесе алады (оқыту мен оқуды ойлау керек)? 2: Сабақ туралы сабақта не жеке оқушылардың жетістіктерімен / қиындықтарымен нені көрсеттім, кейінгі сабақтарда не іздеймін? |
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?