Жеке бөліктерін өңдеу. Көркем еңбек (қыздар), 6 сынып, сабақ жоспары.
Қысқа мерзімді сабақ жоспары
Пәні: «Көркем өнер еңбегі»
Ұзақмерзімді жоспардың бөлімі: Дизайн және технология | Мектеп: | |||||
Күні: | Мұғалімнің есімі: | |||||
СЫНЫП: 6 | Қатысқандар саны: | Қатыспағандар: | ||||
Сабақ тақырыбы: Жеке бөліктерін өңдеу | ||||||
Сабақ негізделген оқумақсаты (мақсаттары) | 6.2.2.2 Тігін бұйымдарын ылғалды-жылулық өңдеу режимдерін білу, сипаттау және оларды тәжірибеде қолдану. 6.2.3.2 Әр түрлі конструкциялар мен материалдарды (тоқыма, табиғи және жасанды) қолдана отырып, бір өнім орындау. | |||||
Сабақ мақсаттары |
| |||||
Бағалау критерийлері |
| |||||
Тілдік мақсат | Тақырыптық лексика және терминология: Жібек мата, тоқыма, синтетика, капрон, тігіс. Қайшы, ине, сызғыш, тігін машинасы, үтік.
| |||||
Құндылықтар | Шығармашылық пен еңбек | |||||
Пәнаралық байланыс | Тарих пәні | |||||
АКТ дағдылары | Мәліметтер іздеу барысында АҚТ құралдарын пайдалана алады. | |||||
Алдыңғы тақырып | ||||||
Сабақ барысы | ||||||
Сабақтың кезеңдері | Сабақта жоспарланған әрекеттер | Ресурстар | ||||
Басталуы | Музыкалық кезең Ұйымдастыру кезеңі Сәлемдесу. Сабақ тақырыбы мен оқу мақсаттарын анықтау. | Сабаққа арналған презентация | ||||
Ортасы
| (С) Қолғапты қуыршақты жасауды жалғастыру. Тапсырманың бұл кезеңінде қуыршақтың бөліктері дайын. Бөлшектерді біріктірудің алдында оларды ылғалды-жылулық өңдеуден өткізу қажет. Ылғалды-жылулық өңдеу. Ылғал, жылу және қысым арқылы бұйымдарды өңдеу. ЫЖӨ барлық маталарға жасалмайтындығын ескеріңіз. Үтіктің сипаттамасын оқушылармен бірге талқылап алыңыз:
Сөйлемдерді жалғастыр: Арнайы киім – Қауіпсіздік техникасы ережелерін ... орындау қажет. Сабақ соңында ... Жарақат алған жағдайда ... Бақылауға арналған сұрақтар 1.Жұмыста қандай қауіпті жағдайлар болуы мүмкін? 2.Практикалық жұмыс басында не істеу қажет? 3. Жұмыс барысында не істеу қажет? 4.Жұмыс аяқталғанда не істеу қажет? (Ө) Оқушылардың практикалық жұмысы Оқушылар өздігінің ЫЖӨ жасайды. Бұйымның бөлшектерін өңдейді. Қуыршақтың бөлшектерін біріктіреді. | Презентация | ||||
Сабақтың соңы | Бірін бірі бағалау Жұмыс орнын жинастыру. Рефлексия Сабақта мен ... білдім. Сабақта қызықты ... болды. | |||||
Дифференциация - Сізге қандай қолдау көрсетуді қалайсыз? Дифференциация - оқушылар өздері шығармашылық жұмыс жасау үшін материалдар мен технологияларды таңдайды. A * деңгейі - өз жұмысын жасау үшін түрлі әдістер мен әдістерді қолданады. Олар сондай-ақ басқа студенттерге көмектеседі. B * деңгейі - 1-2 қабылдауды немесе әдісті, неғұрлым жеңілдетілген опцияларды пайдаланады. Жұмыс дербес орындалады. C * деңгейі- бір әдісті немесе шектелген әдісті қолданыңыз, түс гаммасы. Мұғалімнен немесе сыныптастардан көмек керек. | Бағалау - оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруге болады? Дескрипторлар арқылы бағалау. | |||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсатын / оқу мақсаттары шынайы болды ма? Барлық оқушылар оқу мақсаттарына жетті ме? Егер жоқ болса, неге? Сабақта дифференциация дұрыс жасалды ма? Сабақтың уақыт кезеңдері болды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды және неге? | ||||||
Жалпы баға Сабақтың қандай екі аспектісі жақсы өтті (оқыту және оқу туралы ойлаңыз)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не көмектесе алады (оқыту мен оқу туралы ойлаңыз)? 1: 2: Сабақ барысында жеке оқушылардың қандай жетістіктері / қиындықтары байқалды, кейінгі сабақтарда не іздеймін? |
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» Қазақстандықтар шетелге қай мезгілде жиірек шығады
» Freedom bank-те керемет акция! 1000 ₸ кэшбек сыйлайды
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?