Аммиакты өнеркәсіпте алу. Химия, 11 сынып, сабақ жоспары.
Мектеп: | Сынып: 11 Мұғалім: | ||||||||||
Күні: | Сабақ жоспары бөлімі: 11.3С Азот және күкірт | Cабақ № | |||||||||
Қатысқандар саны: | Қатыспағандар саны: | ||||||||||
Сабақ тақырыбы: | Аммиакты өнеркәсіпте алу | ||||||||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары | 11.2.1.10 аммиакты өнеркәсіпте өндірудің ғылыми принциптерін түсіндіру | ||||||||||
Сабақтың мақсаты | - аммиакты алу реакцияларының теңдеулерін жазыңыз - реакцияны жүру шарттарын атаңыз - аммиак өндірісінің негізгі ғылыми принциптерін түсіну | ||||||||||
Бағалау критерийлері | - аммиакты алу реакцияларының теңдеулерін жаза алады - реакцияны жүру шарттарын атайды - аммиак өндірісінің негізгі ғылыми принциптерін түсінеді | ||||||||||
Тілдік мақсаттар -терминдер
Ресурстар | Габер үрдісінде х фактор ..... Қысым шығымды .... Температура шығымды .... Пирамидальді құрылыс ... тән | ||||||||||
Құндылықтарды тәрбиелеу Жаһандық азаматтық | Бір бірінін құндылықтарын құрметтеу, ынтымақтастық. ЖА құндылықтары: әлемдегі заводтардың өндірісінде сыртқа шығарылатын «түлкі құйрығы» ЖА дағдылары: сөйлеу, басқа жақындағы адамдардың қамын ойлау. | ||||||||||
Пәнаралық байланыстар | Биология, физика | ||||||||||
Дағдылар | Сын тұрғысынан ойлау | ||||||||||
Бастапқы білім | 10.1 В элементтер мен олардың қосылыстарының қасиеттерінің өзгеру жиілігі 10.1 С Химиялық байланыс 10.2 Термодинамикаға кіріспе 10.2 B Кинетика 10.2 С Химиялық тепе-теңдік | ||||||||||
Сабақ барысы | |||||||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар | |||||||||
Сабақтың басы | |||||||||||
1-10мин 2-10 мин 10-12 мин 12-20 мин 25-35 мин |
|
| |||||||||
35-40 мин | Сабақты қортындылау. Рефлексия «+,-,қызықты» Үй тапсырмасы:
N2, CO2, H2, O2 | ||||||||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? |
| ||||||||||
Жалпы баға | |||||||||||
Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? | 1: 2: 3: | ||||||||||
Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? | 1: 2: 3: | ||||||||||
Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет? | 1: 2: 3: |
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?