Анықталмаған интегралдың қасиеттері. Алгебра, 11 сынып, сабақ жоспары.
Қысқа мерзімді жоспар
Сабақ жоспары
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 11.3А бөлім: Қисап ІІ | Мектеп: Талдықорған қаласы ФМБ НЗМ | ||||||
Күні: | Мұғалімнің аты-жөні:Мендекина Б.Қ | ||||||
Сынып: 11 сынып | Қатысқандар саны: | ||||||
Сабақ тақырыбы: | Анықталмаған интегралдың қасаиетері | ||||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 11.3.1.2 – анықталмаған интегралдың қасиеттерін білу және қолдану; 11.3.1.3 – негізгі анықталмаған интегралдарды білу 1. 2. 3. ; 4. ; 5. және оларды есептер шығаруда қолдану; | ||||||
Сабақ мақсаттары | Анықталмаған интегралдардың қасиеттерін білу және есептер шығаруда қолдану. Интегралдау кестесін қолданып есептер шығару. | ||||||
Бағалау критерийлері |
| ||||||
Тілдік мақсаттар | Тілдік емес пәндер үшін құрастырылады
туынды мен интегралды табу қадамдарын сипаттауға дұрыс математикалыұ терминдерді қолданады. Тілдік мақсаттарды, лексика мен тіркес мысалдарын қоса анықтаңыз
| ||||||
Құндылықтарды дарыту
| Топтық, жұптық жұмыстарда өз ара ынтымақтастықтың болуы, жұмыстағы жауапкершілік дағдыларын қалыптастыру | ||||||
Пән аралық байланыстар | Қисап – бұл жоғары математиканың және физика, машина жасау және экономика сияқты басқада ғылыми салалардың маңызды құралы. | ||||||
АКТ қолдану дағдылары | |||||||
Бастапқы білім
| Функциялардың туындылары | ||||||
Сабақ барысы | |||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет
| Ресурстар | |||||
Сабақтың басы 7 мин |
| Үй жұмысын дайын жауаптармен өзіндік тексеру жасайды; Қосымша 1 Интерактивті тақтадағы жауаптармен әр жұпта өзара бағалау жасалады | |||||
Сабақтың ортасы 20 мин
8мин | 1. Т.Т. Деңгейлік тапсырмалар орындату. Оқушылар 3 топқа бөлінеді санау тәсілімен. Топтар есептерін тақтаға жазып, топтарға түсіндіреді. Топтық жұмысты талдау жоспары бойынша әр топ бір спикерді дайындайды.
2. Ж.Ж. әр оқушы жеке орындау үшін бағалау крийтерилерімен тапсырма беріледі Әр оқушы өзіндік тексеру жасайды Кейбір оқушыларға қосымша есептер Оқулықтан есептер шығару №10 (11бет)
| Қосымша 2 Үлестірме материалдар Қосымша 3. Топтық жұмыс жоспары Қосымша 4. Үлестірме материалдар А.Әбылқасымова Алгебра және анализ бастамалары, 11-сынып, 2011ж. | |||||
Сабақтың соңы 5 мин | Үй жұмысы Оқулықтан №3(10бет) Cабақ соңында оқушылар рефлексия жүргізеді: - нені білдім, нені үйрендім - нені толық түсінбедім - немен жұмысты жалғастыру қажет |
| |||||
Саралау–оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз? | Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? | Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы | |||||
Саралау іріктелген тапсырмалар, нақты бір оқушыдан күтілетін нәтижелер, оқушыға дербес қолдау көрсету, оқу материалдары мен ресурстарын оқушылардың жеке қабілеттерін есепке ала отырып іріктеу
| Қалыптастырушы бағалау, тест тапсырмалары.Өзін өзі бағалау. | Денсаулық сақтау технологиялары. Сергіту сәттерімен белсендііс-әрекет түрлері. Осы сабақта қолданылатын Қауіпсіздік техникасы ережелерінің тармақтары | |||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылғанба? Оқушылардың барлығы ОМ қолжеткізді ме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен? |
| ||||||
Жалпы баға
Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1:
2:
Сабақтыжақсартуға не ықпалетеалады (оқытутуралы да, оқутуралы да ойланыңыз)? 1:
2: Сабақбарысындасыныптуралынемесежекелегеноқушылардыңжетістік/қиындықтарытуралыненібілдім, келесісабақтарда неге көңілбөлу қажет? |
1-қосымша
2-қосымша
І деңгей
I топ(№1 есеп) II топ(№2есеп) III топ(№3есеп)
IІ деңгей
I топ(№1 есеп) II топ(№2есеп) III топ(№3есеп)
- 2) 3)
IIІ деңгей
I топ(№1 есеп) II топ(№2есеп) III топ(№3есеп)
- 2) 3)
3-қосымша
Топтық жұмысты талдау жоспары
Жұмысты қалай орындады (бірлесіп немесе әркім өзі, кім талқылауға белсене қатысты, кім көмектесті, кім қиналды).
Неше теңдеу шешті, жұмыс барысында не жақсы шықты, ал не қиындық тудырды.
Қай тапсырмаларды шеше алмады және неге.
Топтық жұмыс бойынша жалпы қорытынды (сабаққа қойылған мақсатқа қол жеткізілді ме, жоқ па).
Сабаққа қойылған мақсатқа қол жеткізілмесе, бұндай жағдай неге орын алды, нені жақсарту керек.
4-қосымша: Бағалау критерийлер парағы
Бағалау критерийлері | Тапсырмалар | Дескриптор | Иә | жоқ | |||||||||
анықталмаған интегралдың қасиеттерін біледі және қолданады; | 1-тапсырма: |
|
| ||||||||||
негізгі анықталмаған интегралдар кестесін біледі, есептер шығаруда қолданады. | 2-тапсырма: |
|
| ||||||||||
Иә, жоқ сандары |
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» Freedom bank-те керемет акция! 1000 ₸ кэшбек сыйлайды
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды