Тәні саудың – жаны сау Спорт тұлғаларымен сұхбат (1-сабақ) (2 сынып, III тоқсан )
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 8
Сабақ тақырыбы: Тәні саудың – жаны сау Спорт тұлғаларымен сұхбат (1-сабақ)
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме)А 3 Тірек сөздер мен сөз орамдарын анықтайды және оны түсінгенін қимыл/сурет көмегімен көрсетеді.
Сабақ мақсаттары:Барлық оқушылар төмендегіні меңгереді:
Мұғалімнің көмегімен тірек сөздер мен сөз орамдарын анықтайды және оны түсінгенін қимыл/сурет көмегімен көрсетеді.
Оқушылардың көпшілігі:
Тірек сөздер мен сөз орамдарын анықтайды және оны түсінгенін қимыл/сурет көмегімен көрсетеді.
Кейбір оқушылар:
Тірек сөздер мен сөз орамдарын анықтайды және оны түсінгенін қимыл/сурет көмегімен көрсетеді, сұрақ қояды, сұраққа жауап береді.
Сабақ барысы:Қызығушылықты ояту.
(Ұ) «Алақай, балақай!» Жаттығу сәті.
Алдымен мұғалім көрсетеді, кейін оқушылардың біреуі айтып тұрады, қалғандары орындайды.
• Орнымыздан тұрамыз.
• Қолымызды белге қоямыз.
• Басымызды оңға, солға бұрамыз.
• Денемізді оңға, солға қозғаймыз.
• Бір орнымызда отырып тұрамыз.
Сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныстыру.
(Ж) «Мен білемін!» Оқушылар жұптарда білетін сөздерін жарысып айтады. Кестеге жазған ақпараттарымен дұрыс/бұрыстығын салыстырады.
Футболдың құралы – қақпа.
• Тор
• Қақпа
• Шахмат
• Коньки
• Шаңғы
• Көзілдірік
• Таспа
• Зілтемір
Спорт түрі Құралы Спортшы қандай болу керек? Спортшы не істейді?
(Ұ) Сергіту сәті
Бейнематериалда берілген әуенге сай қимылдар жасайды.
(Ж) «Түпнұсқамен салыстыр»
Сұрақтарды жинақтайды. Түпнұсқамен салыстырады. Дұрыс жинақталған сұраққа жауап жазады.
Сіз спорттың қай түрімен айналысасыз?
Сізге спортпен айналысу үшін қандай құралдар керек?
Футболшы болу үшін қандай қасиеттер керек?
Сіздің қандай жетістіктеріңіз бар?
Спортшы болу үшін не істеу керек? ....
Сабақ тақырыбы: Тәні саудың – жаны сау Спорт тұлғаларымен сұхбат (1-сабақ)
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме)А 3 Тірек сөздер мен сөз орамдарын анықтайды және оны түсінгенін қимыл/сурет көмегімен көрсетеді.
Сабақ мақсаттары:Барлық оқушылар төмендегіні меңгереді:
Мұғалімнің көмегімен тірек сөздер мен сөз орамдарын анықтайды және оны түсінгенін қимыл/сурет көмегімен көрсетеді.
Оқушылардың көпшілігі:
Тірек сөздер мен сөз орамдарын анықтайды және оны түсінгенін қимыл/сурет көмегімен көрсетеді.
Кейбір оқушылар:
Тірек сөздер мен сөз орамдарын анықтайды және оны түсінгенін қимыл/сурет көмегімен көрсетеді, сұрақ қояды, сұраққа жауап береді.
Сабақ барысы:Қызығушылықты ояту.
(Ұ) «Алақай, балақай!» Жаттығу сәті.
Алдымен мұғалім көрсетеді, кейін оқушылардың біреуі айтып тұрады, қалғандары орындайды.
• Орнымыздан тұрамыз.
• Қолымызды белге қоямыз.
• Басымызды оңға, солға бұрамыз.
• Денемізді оңға, солға қозғаймыз.
• Бір орнымызда отырып тұрамыз.
Сабақтың тақырыбы және мақсатымен таныстыру.
(Ж) «Мен білемін!» Оқушылар жұптарда білетін сөздерін жарысып айтады. Кестеге жазған ақпараттарымен дұрыс/бұрыстығын салыстырады.
Футболдың құралы – қақпа.
• Тор
• Қақпа
• Шахмат
• Коньки
• Шаңғы
• Көзілдірік
• Таспа
• Зілтемір
Спорт түрі Құралы Спортшы қандай болу керек? Спортшы не істейді?
(Ұ) Сергіту сәті
Бейнематериалда берілген әуенге сай қимылдар жасайды.
(Ж) «Түпнұсқамен салыстыр»
Сұрақтарды жинақтайды. Түпнұсқамен салыстырады. Дұрыс жинақталған сұраққа жауап жазады.
Сіз спорттың қай түрімен айналысасыз?
Сізге спортпен айналысу үшін қандай құралдар керек?
Футболшы болу үшін қандай қасиеттер керек?
Сіздің қандай жетістіктеріңіз бар?
Спортшы болу үшін не істеу керек? ....
Толық нұсқасын 30 секундтан кейін жүктей аласыз!!!
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?