Наурыз мейрамы (1 сынып, 6 бөлім )
Пән: қазақ тілі
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті
Сабақ тақырыбы:Наурыз мейрамы
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме)2.3 Түрлі жағдаяттарда қарым-қатынасқа түсу және тіл нормасын сақтау. 1.2.3.1 сұхбаттасының сұрағына жауап беру және оған сұрақ қою барысында тілдік нормаларды сақтап, этикет сөздерді қолдану.
2.6 Орфоэпиялық нормаларды сақтау. 1.2.6.1 мұғалімнің көмегімен қазақ тілінің төл дыбыстарын артикуляциялау.
Сабақ мақсаттары:Барлық оқушылар: сұхбаттасының сұрағына жауап береді және оған сұрақ қою барысында тілдік нормаларды сақтап, этикет сөздерді қолданады, мұғалімнің көмегімен қазақ тілінің төл дыбыстарын артикуляциялайды.
Көптеген оқушылар: сұхбаттасының сұрағына жауап береді және оған сұрақ қою барысында тілдік нормаларды сақтап, этикет сөздерді қолданады, қазақ тілінің төл дыбыстарын артикуляциялайды.
Кейбір оқушылар: сұхбаттасының сұрағына жауап береді және оған сұрақ қою барысында тілдік нормаларды сақтап, этикет сөздерді қолданады, баға береді, қазақ тілінің төл дыбыстарын артикуляциялайды.
Сабақ барысы: Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы әңгімелесу.
Сөздікпен жұмыс: наурыз, жаңа күн, табиғат, наурыз көже, ұзақ, қысқа.
Суретпен жұмыс.
1. Сұраққа жауап беру;
2. Суретті әңгімелеу;
3. Өздері Наурыз мерекесі туралы білетіндерін айтады.
Наурыз көженің құрамына жататын азық-түліктерді белгілеу.
Кітаппен жұмыс:
1. 44-бет. Кестені толтырып, дәптерге көшіріп жазу.
2. 45-бет. Диалогты тыңдау, бос орынға тиісті сөзді қою......
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Салт-дәстүр және ауыз әдебиеті
Сабақ тақырыбы:Наурыз мейрамы
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме)2.3 Түрлі жағдаяттарда қарым-қатынасқа түсу және тіл нормасын сақтау. 1.2.3.1 сұхбаттасының сұрағына жауап беру және оған сұрақ қою барысында тілдік нормаларды сақтап, этикет сөздерді қолдану.
2.6 Орфоэпиялық нормаларды сақтау. 1.2.6.1 мұғалімнің көмегімен қазақ тілінің төл дыбыстарын артикуляциялау.
Сабақ мақсаттары:Барлық оқушылар: сұхбаттасының сұрағына жауап береді және оған сұрақ қою барысында тілдік нормаларды сақтап, этикет сөздерді қолданады, мұғалімнің көмегімен қазақ тілінің төл дыбыстарын артикуляциялайды.
Көптеген оқушылар: сұхбаттасының сұрағына жауап береді және оған сұрақ қою барысында тілдік нормаларды сақтап, этикет сөздерді қолданады, қазақ тілінің төл дыбыстарын артикуляциялайды.
Кейбір оқушылар: сұхбаттасының сұрағына жауап береді және оған сұрақ қою барысында тілдік нормаларды сақтап, этикет сөздерді қолданады, баға береді, қазақ тілінің төл дыбыстарын артикуляциялайды.
Сабақ барысы: Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы әңгімелесу.
Сөздікпен жұмыс: наурыз, жаңа күн, табиғат, наурыз көже, ұзақ, қысқа.
Суретпен жұмыс.
1. Сұраққа жауап беру;
2. Суретті әңгімелеу;
3. Өздері Наурыз мерекесі туралы білетіндерін айтады.
Наурыз көженің құрамына жататын азық-түліктерді белгілеу.
Кітаппен жұмыс:
1. 44-бет. Кестені толтырып, дәптерге көшіріп жазу.
2. 45-бет. Диалогты тыңдау, бос орынға тиісті сөзді қою......
Толық нұсқасын 30 секундтан кейін жүктей аласыз!!!
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?