Ертегілер елінде «Бауырсақ» ертегісі (6-сабақ) (1 сынып, 6 бөлім )
Пән: Қазақ тілі
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 6 Күні
Сабақ тақырыбы:Ертегілер елінде: «Бауырсақ» ертегісі (6-сабақ)
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме)1.3.4.1 мәтін немесе иллюстрация/постер бойынша мұғалімнің қолдауымен қарапайым сұрақтар (кім? не? қандай? қанша?) қою және қысқаша жауап беру.
Сабақ мақсаттары:Барлық оқушылар: мұғалімнің қолдауымен мәтін бойынша қарапайым сұрақтар (кім? не? қандай? не істейді?) қояды және қысқаша жауап береді.
Көптеген оқушылар: мәтін бойынша қарапайым сұрақтар (кім? не? қандай? не істейді?) қояды және қысқаша жауап береді.
Кейбір оқушылар: мәтін бойынша қарапайым сұрақтар (кім? не? қандай? не істейді?) қояды және қысқаша өздігінен жауап береді.
Сабақ барысы: (МК) Қызығушылықты ояту.
Жақсы оқып сабақты
Әдеп сақтау сәніміз.
Сабаққа зер салайық,
Бәрін ұғып алайық!
Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарын таныстыру.
(Ж) «Тапқыр болсаң, тауып көр»
Жұптарда ертегі бойынша ұсынылған сұрақтарды дұрыс жинақтайды. Сұрақтарға жауап береді.
Тапсырманың мақсаты- сұрақ қою дағдысын қалыптастыру.
• Кім ата мен әжеден қашып кетеді?
• Бауырсақ жануарларға не істейді?
• Бауырсақ қандай жануарларға кездеседі?
(Ж) «Сұрақтар мен жауаптар»
Берілген сұрау есімдіктерін пайдаланып, ертегі бойынша өз сұрақтарын құрастырады.
Кім?
Қандай?
Не істейді?
(Ж) «Ойлан, тап» ойыны
Оқушылар жұптарда берілген сөйлемдерді оқи отырып, сұраулы сөйлемге айналдырып жазады.....
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 6 Күні
Сабақ тақырыбы:Ертегілер елінде: «Бауырсақ» ертегісі (6-сабақ)
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме)1.3.4.1 мәтін немесе иллюстрация/постер бойынша мұғалімнің қолдауымен қарапайым сұрақтар (кім? не? қандай? қанша?) қою және қысқаша жауап беру.
Сабақ мақсаттары:Барлық оқушылар: мұғалімнің қолдауымен мәтін бойынша қарапайым сұрақтар (кім? не? қандай? не істейді?) қояды және қысқаша жауап береді.
Көптеген оқушылар: мәтін бойынша қарапайым сұрақтар (кім? не? қандай? не істейді?) қояды және қысқаша жауап береді.
Кейбір оқушылар: мәтін бойынша қарапайым сұрақтар (кім? не? қандай? не істейді?) қояды және қысқаша өздігінен жауап береді.
Сабақ барысы: (МК) Қызығушылықты ояту.
Жақсы оқып сабақты
Әдеп сақтау сәніміз.
Сабаққа зер салайық,
Бәрін ұғып алайық!
Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарын таныстыру.
(Ж) «Тапқыр болсаң, тауып көр»
Жұптарда ертегі бойынша ұсынылған сұрақтарды дұрыс жинақтайды. Сұрақтарға жауап береді.
Тапсырманың мақсаты- сұрақ қою дағдысын қалыптастыру.
• Кім ата мен әжеден қашып кетеді?
• Бауырсақ жануарларға не істейді?
• Бауырсақ қандай жануарларға кездеседі?
(Ж) «Сұрақтар мен жауаптар»
Берілген сұрау есімдіктерін пайдаланып, ертегі бойынша өз сұрақтарын құрастырады.
Кім?
Қандай?
Не істейді?
(Ж) «Ойлан, тап» ойыны
Оқушылар жұптарда берілген сөйлемдерді оқи отырып, сұраулы сөйлемге айналдырып жазады.....
Толық нұсқасын 30 секундтан кейін жүктей аласыз!!!
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?