Мектепке алғаш келген кездегі көңіл-күй №1 (1 сынып, 1 бөлім )
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Өзім туралы
Сабақтың тақырыбы:Мектепке алғаш келген кездегі көңіл-күй №1
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме)3.2 Мәтін түрі мен стилін анықтау.
1.3.2.1 Мәтіннің мағынасын түсіну үшін солдан оңға, жоғарыдан төмен оқылатынын біледі.
1.4 Әдеби тіл нормасын түсіну.
1.1.4.1 Дыбыстар мен сөздерді дұрыс айтады.
2.4 Диалогке қатысу.
1.2.4.1 Анық сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсетеді.
Сабақтың мақсаттары: Барлығы: Мәтінді солдан оңға, жоғарыдан төмен оқылатынын біледі.
Көбі: Мәтіннің мағынасын түсіну үшін солдан оңға, жоғарыдан төмен оқылатынын біледі.
Кейбірі: Мәтінді мазмұндай алады.
Сабақ барысы: Ертеңгілік шеңбері
Ең бірінші балалар мен мұғалім бір – бірімен амандасады.
(ҚБ)Тағы қандай сәлемдесу түрлерін білеміз? деп оқушыларға мұғалім суреттерді көрсетеді. Оқушылар қаншалықты алдыңғы сабақтағы жаңа сәлемдесу түрлерін меңгергенін тексереді.
- Қайырлы таң! Қайырлы күн! Қайырлы түн!
(Тақтада оқушыларға арналған оқу мақсаты жазылады.)
«Мен мәтіннің мағынасын түсіну үшін солдан оңға, жоғарыдан төмен оқылатынын білемін»
Сабақ мақсаттарымен оқушыларды таныстырып өту.
(МК) Мұғалім таныстырылымнан смайликтерді көрсетеді. Балалардың көңіл – күйін сұрайды.
Мысалы, Балалар, мынау қандай смайлик?
Көңілсіз, көңілді, қуанышты.....
Сабақтың тақырыбы:Мектепке алғаш келген кездегі көңіл-күй №1
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме)3.2 Мәтін түрі мен стилін анықтау.
1.3.2.1 Мәтіннің мағынасын түсіну үшін солдан оңға, жоғарыдан төмен оқылатынын біледі.
1.4 Әдеби тіл нормасын түсіну.
1.1.4.1 Дыбыстар мен сөздерді дұрыс айтады.
2.4 Диалогке қатысу.
1.2.4.1 Анық сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсетеді.
Сабақтың мақсаттары: Барлығы: Мәтінді солдан оңға, жоғарыдан төмен оқылатынын біледі.
Көбі: Мәтіннің мағынасын түсіну үшін солдан оңға, жоғарыдан төмен оқылатынын біледі.
Кейбірі: Мәтінді мазмұндай алады.
Сабақ барысы: Ертеңгілік шеңбері
Ең бірінші балалар мен мұғалім бір – бірімен амандасады.
(ҚБ)Тағы қандай сәлемдесу түрлерін білеміз? деп оқушыларға мұғалім суреттерді көрсетеді. Оқушылар қаншалықты алдыңғы сабақтағы жаңа сәлемдесу түрлерін меңгергенін тексереді.
- Қайырлы таң! Қайырлы күн! Қайырлы түн!
(Тақтада оқушыларға арналған оқу мақсаты жазылады.)
«Мен мәтіннің мағынасын түсіну үшін солдан оңға, жоғарыдан төмен оқылатынын білемін»
Сабақ мақсаттарымен оқушыларды таныстырып өту.
(МК) Мұғалім таныстырылымнан смайликтерді көрсетеді. Балалардың көңіл – күйін сұрайды.
Мысалы, Балалар, мынау қандай смайлик?
Көңілсіз, көңілді, қуанышты.....
Толық нұсқасын 30 секундтан кейін жүктей аласыз!!!
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?