Қосымшаларды жасау. Объекттерді басқару 1-сабақ (Информатика, 9 сынып, IV тоқсан)
Пән: Информатика
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Оқыту ойындары
Сабақ тақырыбы: Қосымшаларды жасау. Объекттерді басқару 1-сабақ
Осы сабақ арқылы іске асатын оқыту мақсаттары: 10.4.2.3. Спрайттарды басқару үшін скрипттар жазу
Сабақ мақсаты: Ұтқыр қосымшаны жасау ортасында объекттерді басқару ерекшеліктерін зерттеу.
Ұйымдастыру бөлімі. Үй тапсырмасын тексеру Зейін қояды. Өзара жұмыстарын тексереді және талқылайды.
(К) Талқылау
Оқушыларға өз жобаларының спрайттарын талқылауды ұсынады.
Сұрақтар:
1) Өз жобаңыздың спрайттарын атаңыз.
2) Әр спрайт не үшін арналған?
3) Олар қандай іс-әекеттер орындау керек?
Обсужда.
Жеке жобаларының спрайттарын тізімдейді. Олардың әрқайсысының не үшін арналғанын сипаттайды.
Бағалау:
Бағалау критерийлері Дескрипторлар
Жеке жобасын талдайды
Әр спрайттың ерекшеліктерін салыстырады
Спрайттардың алгоритмін анықтайды
Сабақтың тақырыбы, оқу мақсатын жариялау, бағалау критерийлерін талқылау, сабақтың тілдік мақсаттарын, пәндік термин, пайдалы сөз тіркестерін таныстыру. Мұғалім оқушыларды оқу мақсаты мен бағалау критерийлерінің талқылауға қатыстырады.
Жаңа тақырыпты түсіндіру.
Мұғалім кенеп компонентін және оны қолдану ерекшеліктерін түсіндіреді.
Мұғалім тапсырмаларды үлестіреді.
(П) Практикалық жұмыс
«Объект қозғалысын басқару»
Жұптық жұмысты ұйымдастырады, қолдау көрсетеді.....
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Оқыту ойындары
Сабақ тақырыбы: Қосымшаларды жасау. Объекттерді басқару 1-сабақ
Осы сабақ арқылы іске асатын оқыту мақсаттары: 10.4.2.3. Спрайттарды басқару үшін скрипттар жазу
Сабақ мақсаты: Ұтқыр қосымшаны жасау ортасында объекттерді басқару ерекшеліктерін зерттеу.
Ұйымдастыру бөлімі. Үй тапсырмасын тексеру Зейін қояды. Өзара жұмыстарын тексереді және талқылайды.
(К) Талқылау
Оқушыларға өз жобаларының спрайттарын талқылауды ұсынады.
Сұрақтар:
1) Өз жобаңыздың спрайттарын атаңыз.
2) Әр спрайт не үшін арналған?
3) Олар қандай іс-әекеттер орындау керек?
Обсужда.
Жеке жобаларының спрайттарын тізімдейді. Олардың әрқайсысының не үшін арналғанын сипаттайды.
Бағалау:
Бағалау критерийлері Дескрипторлар
Жеке жобасын талдайды
Әр спрайттың ерекшеліктерін салыстырады
Спрайттардың алгоритмін анықтайды
Сабақтың тақырыбы, оқу мақсатын жариялау, бағалау критерийлерін талқылау, сабақтың тілдік мақсаттарын, пәндік термин, пайдалы сөз тіркестерін таныстыру. Мұғалім оқушыларды оқу мақсаты мен бағалау критерийлерінің талқылауға қатыстырады.
Жаңа тақырыпты түсіндіру.
Мұғалім кенеп компонентін және оны қолдану ерекшеліктерін түсіндіреді.
Мұғалім тапсырмаларды үлестіреді.
(П) Практикалық жұмыс
«Объект қозғалысын басқару»
Жұптық жұмысты ұйымдастырады, қолдау көрсетеді.....
Толық нұсқасын 30 секундтан кейін жүктей аласыз!!!
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?