Менің мектебім. Қазақ тілі (орыс сыныбы), 1 сынып, сабақ жоспары.
Пән:қазақ тілі Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 1-бөлім. Өзім туралы Күні: 05.10. 2016 Сынып: 1 «с» | Мектеп: Көкшетау қ. физика-математика бағытындағы Назарбаев Зияткерлік мектебі Мұғалімнің аты-жөні: Аленова А.А. Рахимова Д.Ш. Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ тақырыбы | Менің мектебім | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) |
1.1.1.1 баяу және анық айтылған сөзді тыңдап оған сәйкес әрекет ету хабарлы және сұраулы сөйлемдердің интонациясын ажырату. 1.2.6.1 мұғалімнің көмегімен қазақ тілінің төл дыбыстарын артикуляциялау | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ мақсаттары |
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Бағалау критерийлері |
Сөздер мен сөз тіркестерін қайталап айта алады. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Тілдік мақсаттар | Ұштаймын, сызамын, жазамын, бояймын, өшіремін, қиямын, желімдеймін, | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Құндылықтарды дарыту | Сыйластық, ынтымақтастық. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Пәнаралық байланыстар | Өзін өзі тану | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
АКТ қолдану дағдылары | Презентация | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Бастапқы білім | Оқу құралдарының атын айтады және таниды, соған қатысты етістіктерді біледі. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ барысы | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың басы 3 мин | (МК) Ертеңгілік шеңбер. Кітап, дәптер, қаламым, Сөмкеме оны саламын. Күтетін оқу құралын Мен әдепті баламын. (С.Қалиев) | слайд | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың ортасы
5 минут
5 минут
10 минут
10 минут | Сабақтың мақсаты мен тақырыбы айтылады. (МК)Сиқырлы әліппенден «Ә» әрпімен танысады. Сөздерді қайталап айтып отырады. Кімнің есінде қандай сөздер қалғаны тексеріледі.
Әнші, әріп, әдемі, дәптер, дәрі, дәнекер, дәрумен, тәуелсіз, тәлімгер, мәлімет, шәйнек.
Қосымша дәптермен жұмыс. «Ә» әрпін және берілген сөзді үстінен басып жазады.
(Ұ. МК) Слайдпен жұмыс. «Мен не істеймін?» Мұғалім заттарды кезекпен көрсетіп тұрады, оқушылар онымен не істейтінін айтады. Сызғыш, қалам, қарындаш, желім, қайшы, кітап, дәптер, күнделік, өшіргіш.
Ұштағышпен не істейсің? Мен ұштағышпен ұштаймын. Қалммен не істейсің? Мен қаламмен жазамын. Қарындашпен не істейсің? Мен қарындашпен бояймын. Желіммен не істейсің? Мен желіммен желімдеймін. Қайшымен не істейсің? Мен қайшымен қиямын. Өшіргішпен не істейсің? Мен өшіргішпен өшіремін.
Сергіту сәті. Бейнематериалдағы қимылдарды қайталап билейді. ( Ж) сәйкестендіру.
|
https://www.youtube.com/watch?v=DtF-qNfUPgc&list=PLR_F4-3dhNo24z_rgqkFPziSM1-fSIS5F
Үлестірмелі материалдар
https://www.youtube.com/watch?v=TwD0jZdUuC8
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың соңы 5 мин | (МК) «Бұлт пен күн» суреті арқылы кері байланыс. Мен көп сөз үйрендім Маған қиын болды
|
Үлестірмелі материал | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Саралау –оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілетіжоғарыоқушыларғақандайміндетқоюдыжоспарлапотырсыз? | Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз? | Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Саралау іріктелген тапсырмалар, нақты бір оқушыдан күтілетін нәтижелер, оқушыға дербес қолдау көрсету, оқу материалдары мен ресурстарын оқушылардың жеке қабілеттерін есепке ала отырып іріктеу (Гарднердің жиындық зият теориясы) түрінде болуы мүмкін. Саралау уақытты ұтымды пайдалануды есепке ала отырып, сабақтың кез келген кезеңінде қолданыла алады | Бұл бөлімде оқушылардың сабақ барысында үйренгенін бағалау үшін қолданатын әдіс-тәсілдеріңізді жазасыз | Денсаулық сақтау технологиялары. Сергіту сәттері мен белсенді іс-әрекет түрлері. Осы сабақта қолданылатын Қауіпсіздік техникасы ережелерінің тармақтары | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары /оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен? |
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||
Жалпы баға Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы даойланыңыз)? 1: 2: Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)? 1: 2: Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет? |
-пен | сызамын |
-пен | бояймын |
-пен | өшіремін |
-мен | жазамын |
-мен | қиямын |
-мен | желімдеймін |
-пен | ұштаймын |
-ге | жазамын |
| оқимын |
Кітап, дәптер, қаламым,
Сөмкеме оны саламын.
Күтетін оқу құралын
Мен әдепті баламын.
(С.Қалиев)
Кітап, дәптер, қаламым,
Сөмкеме оны саламын.
Күтетін оқу құралын
Мен әдепті баламын.
(С.Қалиев)
Кітап, дәптер, қаламым,
Сөмкеме оны саламын.
Күтетін оқу құралын
Мен әдепті баламын.
(С.Қалиев)
Кітап, дәптер, қаламым,
Сөмкеме оны саламын.
Күтетін оқу құралын
Мен әдепті баламын.
(С.Қалиев)
Кітап, дәптер, қаламым,
Сөмкеме оны саламын.
Күтетін оқу құралын
Мен әдепті баламын.
(С.Қалиев)
Кітап, дәптер, қаламым,
Сөмкеме оны саламын.
Күтетін оқу құралын
Мен әдепті баламын.
(С.Қалиев)
Кітап, дәптер, қаламым,
Сөмкеме оны саламын.
Күтетін оқу құралын
Мен әдепті баламын.
(С.Қалиев)
Кітап, дәптер, қаламым,
Сөмкеме оны саламын.
Күтетін оқу құралын
Мен әдепті баламын.
(С.Қалиев)
Сызғышпен | жазамын | |
Қарындашпен | оқимын | |
Өшіргішпен | ұштаймын | |
Қаламмен | желімдеймін | |
Қайшымен | бояймын | |
Желіммен | жазамын | |
Ұштағышпен | сызамын | |
Кітапты | қиямын | |
Дәптерге | өшіремін |
Сызғышпен | жазамын | |
Қарындашпен | оқимын | |
Өшіргішпен | ұштаймын | |
Қаламмен | желімдеймін | |
Қайшымен | бояймын | |
Желіммен | жазамын | |
Ұштағышпен | сызамын | |
Кітапты | қиямын | |
Дәптерге | өшіремін |
Сен ұштағышпен не істейсің?
Сен қалммен не істейсің?
Сен қарындашпен не істейсің?
Сен желіммен не істейсің?
Сен қайшымен не істейсің?
Сен өшіргішпен не істейсің?
Сен кітаппен не істейсің?
Сен дәпетермен не істейсің?
Сен ұштағышпен не істейсің?
Сен қалммен не істейсің?
Сен қарындашпен не істейсің?
Сен желіммен не істейсің?
Сен қайшымен не істейсің?
Сен өшіргішпен не істейсің?
Сен кітаппен не істейсің?
Сен дәпетермен не істейсің?
Мен ұштағышпен ұштаймын.
Мен қаламмен жазамын.
Мен қарындашпен бояймын.
Мен желіммен желімдеймін.
Мен қайшымен қиямын.
Мен өшіргішпен өшіремін.
Мен кітап оқимын.
Мен дәптерге жазамын.
Мен ұштағышпен ұштаймын.
Мен қаламмен жазамын.
Мен қарындашпен бояймын.
Мен желіммен желімдеймін.
Мен қайшымен қиямын.
Мен өшіргішпен өшіремін.
Мен кітап оқимын.
Мен дәптерге жазамын.
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?