Өз ойыным. Информатика, 4 сынып, сабақ жоспары.
Сабақ жоспары
Пән | Информатика | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Сынып | 4 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Бөлім | Бағдарламалау (ортақ тақырып: «Менің Отаным – Қазақстан», «Адами құндылықтар») | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ тақырыбы | Өз ойыным | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ түрі | Оқушылардың білімі мен іскерлігін тексеру сабағы | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | Өз сценариі бойынша ойын құрастыру | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ мақсаты |
| ||||||||||||||||||||||||||||||||
Бағалау критерийлері | Оқушы:
| ||||||||||||||||||||||||||||||||
Тілдік мақсаттар
| Пәнге тән лексика мен терминалогия: Кейіпкер, костюм, сахна, блоктар, оқиға, командалар, жүйелілік (тәртіп), айнымалылар, қайталау, цикл, шешім, алгоритм, логика, салыстыру операторлары, логикалық операторлар, өрнектер. Диалогтар мен хаттарға арналған пайдалы өрнектер: Бұл ойында айнымалылар қолданылады … Менің спрайтымда …бар Бұл скрипте қолданылады … Менің жобам мынадан тұрады … Мен бұл шешімді таңдадым, себебі … Скрипті сынаған кезде, менің түсінгенім … | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Құндылықтарды дарыту | Практикалық жұмыс үдерісінде академиялық адалдықты сақтау, өзара бағалау. Сыныптастардың жауаптарын тыңдай білу, этика нормаларын сақтай отырып, объективті баға бере білу арқылы бір-біріне құрмет көрсету. | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Пәнаралық байланыстар | Мазмұны арқылы іске асырылады (математика, дүниетану, бейнелеу өнері). | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Бастапқы білім | Басқару операторлары. Цикл. Шарт. Логикалық операторлар. | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ барысы | |||||||||||||||||||||||||||||||||
Жоспарланатын уақыт | Сабақтағы іс-әрекет С, Т, Ж – сынып, топ, жеке жұмыс Ө, ӨБ – өзін және өзара бағалау, Қ – Қалыптастырушы бағалау | Ресурстар | |||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың басы 5 мин 3 мин |
ИВАНИПЕЛАРОН (Жоспарлау) БАЗАРТОКАР (Дайындау) СОВАНИТЕРИТЕ (Тестілеу) ЦЕОНАК (Бағалау)
| таныстырылым (1-4 слайдтар) таныстырылым (5 слайд) | |||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың ортасы 7 мин 25 мин 5 мин 10 мин 15 мин 15 мин |
Мүмкін болған нұсқа
Ойын таныстырылымын үлгідегідей парақша түрінде ресімдеуді ұсыныңыз. Т.А. Ойын аты Ойын мақсаты Қысқаша түсініктеме Пайдаланылған блоктар мен конструкциялар
| таныстырылым (6 слайд) таныстырылым (7 слайд) таныстырылым (8 слайд) | |||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың соңы 5 мин |
ТА
| Таныстырылым (9 слайд) | |||||||||||||||||||||||||||||||
Дифференциация | Бағалау | Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау | |||||||||||||||||||||||||||||||
Атаулы көмек және оқушыларды қолдау. | Өзара бағалау, қалыптастырушы бағалау | Активитилерді ауыстыру (танымдық іс-әрекетті ұйымдастырудың әр түрлі формалары). |
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?