Қазақ тілі және әдебиеті_3 сынып_5-бөлім Өнер_Көрініс сценарий жазу ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: 5-бөлім: «Өнер» | Мектеп:Көкшетау қаласы Назарбаев Зияткерлік мектебі | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Күні: | Мұғалімнің аты-жөні: | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сынып: | Қатысқандар: Қатыспағандар саны: | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ тақырыбы | Көрініс сценарийлерін жазу | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Осы сабақта қолжеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме) | 33.1.1.1 тыңдаған материал бойынша тірек сөздерді белгілеу, ашық және жабық сұрақтарға жауап беру 3.4.2.3 түбір мен қосымшаларды ажырату, сөз құрамына талдау | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ мақсаттары | Тыңдаған материал бойынша тірек сөздерді белгілеу, ашық және жабық сұрақтарға жауап беру және сөз құрамына талдау | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Бағалау критерийлері | Тірек сөздерді белгілейді; Ашық сұрақтар құрастырады; Жабық сұрақтар құрастырады; Сөз құрамына талдайды | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Тілдік мақсаттар | Ашық, жабық,тірек сөздер, өнер, сала | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Құндылықтардыдарыту | Жауапкершілік, еңбекқорлық. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Пәнаралық байланыстар | Математика, дүниетану | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Алдыңғы меңгерілген білім | Кітап жайлы әңгімелеу. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ барысы | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың жоспарланған кезеңдері | Сабақта жоспарланған іс-әрекет | Ресурстар | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың басы 5 минут | І. Ұйымдастыру кезеңі Оқушылар шеңберге тұрып, бір-біріне жылы лебіздерін білдіреді. Сәттілік тілейді. Ойын: «Жасырын сөзді анықта» Мақсаты: Оқушылардың қызығушылығын арттыру, сабақтың тақырыбын анықтау.
/Оқушылардың жауаптары тыңдалады, толықтырулар енгізіледі/. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау. Мақсаты негізінде бағалау критерийлерін анықтау. | Слайд Сөз жұмбақ слайд | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың басы 3 минут 10 минут 15 мин 5 мин | ІІ. Өткенді қайталау -Сценарий дегеніміз не? -Сценарий қандай мақсатта жазады деп ойлайсың? -Сендер сценарий құрып көрдіңдер ме? (Т,Қ) Суретпен жұмыс Мақсаты: берілген сурет бойынша сценарий құру, рөлде ойнау, тірек сөздерді анықтау. 1-тапсырма: Әр топқа суреттер таратылады.Оқушылар сурет бойынша сценарий құрастырады. 1-топ. 2-топ: 3-топ: 4-топ: /Оқушылар берілген сурет бойынша сценарий құрастырады / 2-тапсырма: оқушылар құрылған сценарийлерін өзара ауыстырып, рөлде ойнап шығуы тиіс. 1-топ: рөлде ойнайды; 2-топ: ашық сұрақтар құрастырады 3-топ: жабық сұрақтар құрастырады. 4-топ: тірек сөздерді анықтап, ат қояды. «Тыңдарман топтың» тірек сөздерді дұрыс анықтауы, сұрақтарға дұрыс жауап беруіне байланысты қойылым көрсетуші топ бағаланады. «Екі жұлдыз бір тілек» бойынша бірін-бірі бағалайды. (Ө, Ж) Дәптермен жұмыс. Мақсаты: сөз құрамына талдауға дағдылану. Мұғалім қойылымдағы негізгі тірек сөздерді тақтаға жазады. Оқушылар сол сөздер сөз құрамына талдайды. Жұппен алмаса, отырып, өзара тексереді. Дескрипторлар:
2 балл. | Слайд Суреттер А 4 қағазы Дәптермен жұмыс | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың соңы 3 минут | Рефлексия -Мен сабақта ________________________білдім. -Сабақта ___________________________ үйрендім. Бағалау «Жетістік жолында» өзін-өзі бағалайды | «Жетістік жолы» | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларғақандайтапсырмаларқоюдыжоспарлапотырсыз? | Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру жоспарыңыз? | Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
| Сандық техникаларды қолдануда қауіпсіздік шараларын еске түсіру және сақтау | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақ бойынша рефлексия Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме? Жеткізбесе, неліктен? Сабақта дифференциация дұрыс жүргізілді ме? Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма? Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен? |
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?