Ашық сабақ: "Басқатырғыштар мен ребустар " 1 сынып
Пәні: | Математика | ||||
Күні: | |||||
Бөлім: | «Менің отбасым және достарым», «Бізді қоршаған әлем» | ||||
Педагогтің аты-жөні: | |||||
Сынып: 1Ә | Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны: | ||||
Сабақтың тақырыбы | Басқатырғыштар мен ребустар / Табиғат бізге не сыйлайды? | ||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары | 1.4.2.2** бірдей цифрлар мен фигуралардан тұратын басқатырғыштар, есептер, ребустар шешу | ||||
Сабақтың мақсаты | тиісті санды тауып, «сиқырлы» мысалдарды есептейді бос орынға қандай фигура қойылуы тиістігін анықтайды мысалдар тізбегін есептейді | ||||
Түзету мақсаты | тиісті санды тауып, «сиқырлы» мысалдарды есептейді бос орынға қандай фигура қойылуы тиістігін анықтайды | ||||
Сабақ барысы | |||||
Сабақтың кезеңі/уақыты | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |
Сабақтың басы (3 мин) | Ұйымдастыру кезеңі: Сәлемдесу. | Оқушылар сабаққа назар аударады. Оқушылар көңіл күйлерін білдіреді | слайд | ||
Сабақтың ортасы (4 мин) 5 мин | «Ой қозғау» Әр мысалдағы үлкен сан жасырылған затты ата. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау Басқатырғыштар мен ребустарды шешуді үйренесің 1-тапсырма Жеке жұмыс «Ойлан, тап» әдісі Тиісті санды тауып, «сиқырлы»мысалдарды есепте. Дескриптор: -тиісті санды табады -мысалдардың мәнін есептейді тап. | Әр мысалдағы үлкен сан жасырылған затты атайды 1. тиісті санды табады 2.мысалдардың мәнін есептейді | Мадақтау Баскетбол доптарымен бағалау (жауабына қарай) | Оқулық №1, 114 бет Таратпа маркер | |
5 мин 7 мин Сергіту сәті 2 минут 6 мин | 2- тапсырма Топтық жұмыс «Ойлан, жұптас, бөліс» әдісі Математикалық ребустар Бос орынға қандай фигура қойылуы тиіс? Дескриптор: -Белгісізді табады -Белгісізді табу жолын түсіндіреді 3 –тапсырма Жеке жұмыс «Мен зерттеушімін» әдісі Тақтамен жұмыс Мысалдар тізбегін есепте. Дескриптор: - қосуды есептейді -азайтуды есептейді - мәнін дұрыс табады «Көңіл күй» Дәптермен жұмыс | 1. Белгісізді табады 2. Белгісізді табу жолын түсіндіреді
1. қосуды есептейді 2. азайтуды есептейді 3. мәнін дұрыс табады берілген тапсырманы орындайды | «Басбармақ» арқылы | Таратпа https://www.youtube.com/watch?v=ui8J9vlQ4wA ҚБ тапсырма | |
Сабақтың соңы 6 мин | 4-тапсырма «Тарсия» әдісі Дескриптор: - қосуды есептейді -азайтуды есептейді | 1. қосуды есептейді 2. азайтуды есептейді | «Комментарий» арқылы | Таратпа | |
Рефлексия 2 мин | «Баскетбол» әдісі (Бағалау) Бүгінгі сабақты толық түсіндім (9,10 доп) Бүгінгі сабақты түсіндім, сұрағым бар(7,8 доп) Бүгінгі сабақты түсінбедім (5,6 доп) | Бүгінгі сабақтан алған білімдерін жинаған доптарының саны арқылы анықтайды. | «Комментарии» арқылы | «Баскетбол» тақтасы ұяшықтар доптар |
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?