Жобалау. Блок-схема 2-сабақ (Информатика, 9 сынып, IV тоқсан)
Пән: Информатика
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: Оқыту ойындары
Сабақ тақырыбы: Жобалау. Блок-схема 2-сабақ
Осы сабақта орындалатын оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме): жаттықтырушы 2D мини қосымшасын құру
Сабақ мақсаты: - 2D мини қосымшасына блок-схема құру.
Ұйымдастыру сәті. (1 мин)
Миға шабуыл (3 мин)
(сұрақтарға жауап беру, содан соң сөздерді бөлу тапсырмасын орындау)
Жаңа тақырыпқа көшу. (1 мин)
Мақсаты: сабақтың тақырыбын және оқытудың мақсаттарын анықтау.
Мұғалімнің әрекеті: оқушыларды сабақ тақырыбы мен оқу мақсаттарымен таныстыру бағалау критерийлерін талқылау.
Оқушылардың әрекеті: бағалау критерийлерін анықтау
Жұптық жұмыс (10 мин)
Мақсаты: оқушылардың үздіксіз білім беру әрекетін түсіну үшін.
Тапсырма № 1.
Мұғалімнің әрекеті: оқушыларды жұпқа бөледі және сұрақ пен жауапты сәйкестендіруді ұсынады (топтық жұмысқа арналған тапсырма құжатындағы карточкаларды алдын-ала қиып қою қажет).
Оқушылардың әрекеті: жұпта жұмыс жасайды, алдыңғы білімдерін еске алады.
Бағалау: БК 1, БК 2
Тапсырма № 2.
Мұғалімнің әрекеті: блок-схеманы құруға арналған тапсырманы ұсынады.
Оқушылардың әрекеті: тапсырманың сөздік алгоритімін жазады және оның блок-схемасын құрады.
Бағалау: БК 2, БК 3
Дескрипторлар:
Енгізу және шығару блоктарын дұрыс анықтайды
Іс-әрекет блогын дұрыс анықтайды
Бағдарламаның барлық әрекеттерін (процесс) көрсететін блок-схеманы құрастырады (структура блок-схемы)....
Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы: Оқыту ойындары
Сабақ тақырыбы: Жобалау. Блок-схема 2-сабақ
Осы сабақта орындалатын оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме): жаттықтырушы 2D мини қосымшасын құру
Сабақ мақсаты: - 2D мини қосымшасына блок-схема құру.
Ұйымдастыру сәті. (1 мин)
Миға шабуыл (3 мин)
(сұрақтарға жауап беру, содан соң сөздерді бөлу тапсырмасын орындау)
Жаңа тақырыпқа көшу. (1 мин)
Мақсаты: сабақтың тақырыбын және оқытудың мақсаттарын анықтау.
Мұғалімнің әрекеті: оқушыларды сабақ тақырыбы мен оқу мақсаттарымен таныстыру бағалау критерийлерін талқылау.
Оқушылардың әрекеті: бағалау критерийлерін анықтау
Жұптық жұмыс (10 мин)
Мақсаты: оқушылардың үздіксіз білім беру әрекетін түсіну үшін.
Тапсырма № 1.
Мұғалімнің әрекеті: оқушыларды жұпқа бөледі және сұрақ пен жауапты сәйкестендіруді ұсынады (топтық жұмысқа арналған тапсырма құжатындағы карточкаларды алдын-ала қиып қою қажет).
Оқушылардың әрекеті: жұпта жұмыс жасайды, алдыңғы білімдерін еске алады.
Бағалау: БК 1, БК 2
Тапсырма № 2.
Мұғалімнің әрекеті: блок-схеманы құруға арналған тапсырманы ұсынады.
Оқушылардың әрекеті: тапсырманың сөздік алгоритімін жазады және оның блок-схемасын құрады.
Бағалау: БК 2, БК 3
Дескрипторлар:
Енгізу және шығару блоктарын дұрыс анықтайды
Іс-әрекет блогын дұрыс анықтайды
Бағдарламаның барлық әрекеттерін (процесс) көрсететін блок-схеманы құрастырады (структура блок-схемы)....
Толық нұсқасын 30 секундтан кейін жүктей аласыз!!!
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?