Инженерлік биомеханика және медициналық биомеханика (Биология, 10 сынып, IV тоқсан)
Пән: Биология
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Биофизика
Сабақ тақырыбы: Инженерлік биомеханика және медициналық биомеханика
Оқу мақсаттары: 10.4.4.1 биомеханиканы робототехникада қолдалынуын зерттеу
Сабақтың мақсаты: Инженерлік биомеханика (экзоскелетон, робототехника т.б.);
Медициналық биомеханика (протездеу т.б.);
Ұйымдастыру кезеңі.
Ынтымақтастыру атмосферасын орнату мақсатында тақтада қанатты сөздерді оқушылармен бірлесе талқылау.
«Өз достарыңды бүгінгі жауабыңмен таң қалдыр»,
«жаңаны үйренуге шабыттан!»
Оқу мақсаттары мен бағалау критерийлерін талқылау
Ұ = ұжымдық жұмыс. Бейне баян тамашалау. Иттің қозғалысы жайлы. Талқылау.
Т = топтық жұмыс. Бағалау критерийлеріне сәйкес оқушылар мини жоба жұмысын орындайды. Оқушылар ақпарат көздерімен жұмыс жасайды.
медицинада- протездеу;
инженерлік биомеханикада – экзоскелетондар және т.б.
Жоба жұмысының бағалау критерийлері:
мысалдар келтіреді, қолданылу аясын түсіндіреді, маңыздылығын анықтайды.
Ж = жұппен жұмыс. Оқушылар сұрақтар бойынша жұмыс жасайды. Оқушы жұбына 10 сұрақ беріледі. Оқушылар жұпта кезектесіп бір-біріне сұрақтар қойып жауабын бірлесе талқылайды. Сабақ материалын бірлесе бекітеді.......
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Биофизика
Сабақ тақырыбы: Инженерлік биомеханика және медициналық биомеханика
Оқу мақсаттары: 10.4.4.1 биомеханиканы робототехникада қолдалынуын зерттеу
Сабақтың мақсаты: Инженерлік биомеханика (экзоскелетон, робототехника т.б.);
Медициналық биомеханика (протездеу т.б.);
Ұйымдастыру кезеңі.
Ынтымақтастыру атмосферасын орнату мақсатында тақтада қанатты сөздерді оқушылармен бірлесе талқылау.
«Өз достарыңды бүгінгі жауабыңмен таң қалдыр»,
«жаңаны үйренуге шабыттан!»
Оқу мақсаттары мен бағалау критерийлерін талқылау
Ұ = ұжымдық жұмыс. Бейне баян тамашалау. Иттің қозғалысы жайлы. Талқылау.
Т = топтық жұмыс. Бағалау критерийлеріне сәйкес оқушылар мини жоба жұмысын орындайды. Оқушылар ақпарат көздерімен жұмыс жасайды.
медицинада- протездеу;
инженерлік биомеханикада – экзоскелетондар және т.б.
Жоба жұмысының бағалау критерийлері:
мысалдар келтіреді, қолданылу аясын түсіндіреді, маңыздылығын анықтайды.
Ж = жұппен жұмыс. Оқушылар сұрақтар бойынша жұмыс жасайды. Оқушы жұбына 10 сұрақ беріледі. Оқушылар жұпта кезектесіп бір-біріне сұрақтар қойып жауабын бірлесе талқылайды. Сабақ материалын бірлесе бекітеді.......
Толық нұсқасын 30 секундтан кейін жүктей аласыз!!!
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?