Тамақ және сусын Жидектер (1 сынып, 7 бөлім )
Пән:қазақ тілі
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:«Тағам және сусын»
Сабақ тақырыбы:Тамақ және сусын. Жидектер
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме) Тыңдау-көру материалдарының мазмұнын түсіну
Грамматикалық нормаларды сақтау
Сабақ мақсаттары:Барлық оқушылар төмендегіні меңгереді:
Тыңдаған ақпаратты түсінеді
Оқушылардың көпшілігі:
мұғалім көмегімен сөйлемдегі сөздердің орын тәртібін сақтап құрастырады.
Кейбір оқушылар:
Қатесіз сөйлейді және жазады.
Сабақ барысы: Сабақтың мақсатымен таныстыру.
Жұптық жұмыс. Шашылған сөйлемді жинақтау.
Сөйлемдерді орын тәртібімен қояды.
Жұмысын ерте аяқтаған жұптар сөйлемдерді дәптерлеріне көшіріп жазады.
Маған жидектер ұнайды. Мен шие тердім. Шие қызыл, қышқыл.
Маған жидектер ұнайды
Мен шие тердім.
Шие қышқыл қызыл,
Өзіндік бағалау. «Бұлт және күннің көзі»
Мен сөйлем құрадым. Мен сөйлем құрай алмадым.
Тыңдалымалды тапсырмасы. «Қара, есіңе сақта, жаз.»
А) алдарына сөздер беріледі;
В) сөзді оқиды, жауып қояды, дәптеріне жазады.
Сөздер: құлпынай, себет, тереді, ұнайды.
Жұптық бағалау. Дайын үлгіге қарап тексереді, бағалайды.
Бағалау. 2 балл
Сөздерді дұрыс жазды;
ріптерді дұрыс байланыстырады.
(ӨЖ) Тыңдалым.
Аю орманға барды. Аю орманда құлпынай терді. Аюға
қоян мен түлкі көмектесті. Олар құлпынайды себетке салды.
Қоянға сәбіз ұнайды. Түлкіге орамжапырақ ұнайды. Аю достарына рахмет айтты. .....
Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:«Тағам және сусын»
Сабақ тақырыбы:Тамақ және сусын. Жидектер
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары: (оқу бағдарламасына сілтеме) Тыңдау-көру материалдарының мазмұнын түсіну
Грамматикалық нормаларды сақтау
Сабақ мақсаттары:Барлық оқушылар төмендегіні меңгереді:
Тыңдаған ақпаратты түсінеді
Оқушылардың көпшілігі:
мұғалім көмегімен сөйлемдегі сөздердің орын тәртібін сақтап құрастырады.
Кейбір оқушылар:
Қатесіз сөйлейді және жазады.
Сабақ барысы: Сабақтың мақсатымен таныстыру.
Жұптық жұмыс. Шашылған сөйлемді жинақтау.
Сөйлемдерді орын тәртібімен қояды.
Жұмысын ерте аяқтаған жұптар сөйлемдерді дәптерлеріне көшіріп жазады.
Маған жидектер ұнайды. Мен шие тердім. Шие қызыл, қышқыл.
Маған жидектер ұнайды
Мен шие тердім.
Шие қышқыл қызыл,
Өзіндік бағалау. «Бұлт және күннің көзі»
Мен сөйлем құрадым. Мен сөйлем құрай алмадым.
Тыңдалымалды тапсырмасы. «Қара, есіңе сақта, жаз.»
А) алдарына сөздер беріледі;
В) сөзді оқиды, жауып қояды, дәптеріне жазады.
Сөздер: құлпынай, себет, тереді, ұнайды.
Жұптық бағалау. Дайын үлгіге қарап тексереді, бағалайды.
Бағалау. 2 балл
Сөздерді дұрыс жазды;
ріптерді дұрыс байланыстырады.
(ӨЖ) Тыңдалым.
Аю орманға барды. Аю орманда құлпынай терді. Аюға
қоян мен түлкі көмектесті. Олар құлпынайды себетке салды.
Қоянға сәбіз ұнайды. Түлкіге орамжапырақ ұнайды. Аю достарына рахмет айтты. .....
Толық нұсқасын 30 секундтан кейін жүктей аласыз!!!
Әлеуметтік желілерде бөлісіңіз:
Facebook | VK | WhatsApp | Telegram | Twitter
Қарап көріңіз 👇
Пайдалы сілтемелер:
» Туған күнге 99 тілектер жинағы: өз сөзімен, қысқаша, қарапайым туған күнге тілек
» Абай Құнанбаев барлық өлеңдер жинағын жүктеу, оқу
» Дастархан батасы: дастарханға бата беру, ас қайыру
Соңғы жаңалықтар:
» 2025 жылы Ораза және Рамазан айы қай күні басталады?
» Утиль алым мөлшерлемесі өзгермейтін болды
» Жоғары оқу орындарына құжат қабылдау қашан басталады?